«Перехресні стежки» Іван Франко

«Перехресні стежки» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3304 переглядів
3304 переглядів

Короткий зміст книги «Перехресні стежки» Івана Франко (анотація)

Сумний твір від майстра української класики Франка. На фоні суспільно-політичних подій кінця 19 століття відбуваються не менш тривожні події в особистому житті головного героя – борця за народну справедливість.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Перехресні стежки» Івана Франка українською мовою всім поціновувачам соціально-психологічних романів.

В центрі сюжета – ідеальний образ адвоката Євгенія Рафаловича. Він веде активну суспільно-політичну діяльність, захищаючи права слабих. Та чи зможе він захистити власне серце від розпачу та любовних переживань?

В книзі «Перехресні стежки» відбувається драма. Кохана жінка героя не вільна. Вона одружена з типовим сімейним тираном. І згодом жінка і сама втрачає всі ті людські та жіночі властивості за які, власне, Євгеній її і покохав…

Цікаво, як автор розкриває взаємовідносини народу та інтелігенції Західної України, проблеми, які хвилювали тогочасне суспільство. Недарма цей твір віднесено до шедеврів світової літератури.

Складається враження, що автор розповідає нам про нас. Про нас темних і недосвідчених, про нас неспроможних боротися за свої права, за своє майбутнє, за свою долю. Але все в наших руках і ніхто не в змозі зламати нас крім нас самих.

Скачати книгу «Перехресні стежки» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна тут. Приємного читання!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Перехресні стежки» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Перехресні стежки» Івана Франко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перехресні стежки» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *