«Перехресні стежки» Іван Франко

«Перехресні стежки» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5663 переглядів
5663 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Перехресні стежки» Івана Франко (анотація)

Сумний твір від майстра української класики Франка. На фоні суспільно-політичних подій кінця 19 століття відбуваються не менш тривожні події в особистому житті головного героя – борця за народну справедливість.

Пропонуємо читати онлайн книгу «Перехресні стежки» Івана Франка українською мовою всім поціновувачам соціально-психологічних романів.

В центрі сюжета – ідеальний образ адвоката Євгенія Рафаловича. Він веде активну суспільно-політичну діяльність, захищаючи права слабих. Та чи зможе він захистити власне серце від розпачу та любовних переживань?

В книзі «Перехресні стежки» відбувається драма. Кохана жінка героя не вільна. Вона одружена з типовим сімейним тираном. І згодом жінка і сама втрачає всі ті людські та жіночі властивості за які, власне, Євгеній її і покохав…

Цікаво, як автор розкриває взаємовідносини народу та інтелігенції Західної України, проблеми, які хвилювали тогочасне суспільство. Недарма цей твір віднесено до шедеврів світової літератури.

Складається враження, що автор розповідає нам про нас. Про нас темних і недосвідчених, про нас неспроможних боротися за свої права, за своє майбутнє, за свою долю. Але все в наших руках і ніхто не в змозі зламати нас крім нас самих.

Слухати аудіокнигу «Перехресні стежки» Івана Франка онлайн українською мовою:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Перехресні стежки» Івана Франко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перехресні стежки» Івана Франко

Одна відповідь до “Перехресні стежки”

  1. Зарина Зарина сказав:

    Як зараз так і колись знаходяться люди, які до останнього борються за справедливість, таким був і Франко. Його робота “Перехресні стежки” справді надихає бути сильною людиною та не відступати від своїх принципів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *