«Перейти темряву» Ірен Роздобудько

«Перейти темряву» Ірен Роздобудько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1616 переглядів
1616 переглядів

Про книгу «Перейти темряву» Ірен Роздобудько

Малий хлопчик відривав крила метеликам, по черзі – ніжки, і пильно спостерігав, як вони безпорадно борсаються, намагаючись злетіти. Але польоту більше не буде…
Рекомендуємо читати онлайн книгу «Перейти темряву» Ірен Роздобудько українською мовою. Талановитий автор вміло збиває з пантелику, поступово залучаючи читача в потаємні куточки людської сутності.

Дуже повчальна історія для дівчат і молодих жінок, які безтурботно вступають у стосунки з малознайомими людьми. Довіра – це добре. Але не в нашому сучасному світі! Тут на кожному кроці можуть обдурити. І якщо обманюють на гроші – радійте, адже це саме безболісне з того, що могло б відбутися.
Головна героїня книги «Перейти темряву» – сильна духом дівчина, яка добра серцем та прагне любові. Тому не дивно, що одного разу вона довірилась одному гарному чоловікові.

Що відбулось після тієї рокової зустрічі, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Перейти темряву» Ірен Роздобудько безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Вам сподобається переплетення сюжетних ліній роману. Цікаво, коли людина розуміє, що вона – маніяк? Та чи розуміє це взагалі?

Цитати з книги «Перейти темряву» Ірен Роздобудько

Дивовижна здатність снігу – не пам'ятати зла й ховати весь будений бруд. На це здатна лише природа. Люди так не можуть.

Люди все ж таки великі егоїсти: коли нема чого робити – завжди готові кинутися на допомогу, співчувати, охкати над чужою бідою, а варто лише закружляти на веселій каруселі своїх власних почуттів, як проблеми інших одразу відходять у небуття, витираються з пам’яті, мов їх і не було. Отже, виходить, що нещасним можуть допомогти лише нещасні?

Ці "прості люди" завжди вірять, коли їм обіцяють дешеву ковбасу, робочі місця, квартири – увесь цей безкоштовний сир… За двадцять гривень на годину вони беруть участь у мітингах, за сто – можуть убити, зрадити, збрехати. І мати це чудове виправдання, яке Марта неодноразово чула переглядаючи кримінальні передачі: "Ми – люди прості…" І це означало, що рішення за них приймають інші.

Молоді жінки, які проходили повз них із важкими кошиками, теж здавалися Марті інопланетянками: живуть собі у своїх скафандрах без жодного свіжого ковтка – робота – дім. Обличчя завжди зосереджені, ніби вирішують долю світу, а насправді – лише те, що приготувати на вечерю…

Завантажити безкоштовно книгу «Перейти темряву» Ірен Роздобудько

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перейти темряву» Ірен Роздобудько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *