«Переказ твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»» Тетяна Бебік

«Переказ твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»» Тетяна Бебік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1504 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Переказ твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»» Тетяни Бебік (анотація)

Серія «Скорочення скороченого» – це стислі перекази найважливіших творів зі шкільної програми. Це книжечки-рятівники для тих, хто не встиг виконати домашнє завдання або забув про контрольну. Всього 7 хвилин – і жодних проблем! «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка – це наповнена яскравим гумором історія дитячих пригод***. Головні герої твору, хлопчаки Павлуша та Робінзон Кукурузо, живуть у вирі бурхливих подій: будують метро під свинарником, ховаються у бур’янах, подорожують до Києва і губляться у справжньому метро. Твір є обов’язковою частиною шкільної програми. Іншими відомими творами автора є «В Країні Сонячних Зайчиків», «Одиниця з обманом», «Пригоди журавлика», «Чудеса в Гарбузянах», «Таємниця Віті Зайчика», «Скринька з секретом», «П’ятірка з хвостиком», «Марсіанський жених» тощо. Всеволод Нестайко – український письменник, класик сучасної дитячої літератури, для його творів характерний сюжетний динамізм і гумористичне обігрування ситуацій.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Переказ твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»» Тетяни Бебік українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Переказ твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»» Тетяни Бебік українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переказ твору Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки»» Тетяни Бебік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *