«Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберт Б. Чалдіні

«Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберт Б. Чалдіні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
12471 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдіні (анотація)

Роберт Б. Чалдині – відомий на весь світ професор психології та маркетингу, праці якого здатні змінити внутрішній світ та навчити здійснювати потужний вплив на оточуючих. Одна з ключових його книг – монографія «Переконання: революційний метод впливу на людей». Вона буде цікавою всім, хто хоче оволодіти секретами спілкування з аудиторією та окремими людьми й майстерністю переконувати без тиску та знецінення думок співрозмовника.

Ця книга є справжньою психологічною скарбницею – на її сторінках автор виклав результати багаторічних досліджень, спостережень і практики, детально проаналізувавши наукові підходи до проблеми ефективного переконання. Якщо ви вирішите читати онлайн цю неймовірну працю, ви дізнаєтеся про механізм попереднього переконання, використання різноманітних стимулів і «магнітів» в організації спілкування, хитрощі оволодіння увагою у різних соціальних ситуаціях та багато іншого.

Книга «Переконання: революційний метод впливу на людей» складається з трьох масштабних частин, кожна з яких об’єднана у кілька розділів і глав. В першій частині автор розкриває сутність ключової ідеї своєї теорії: забезпечення попереднього переконання завдяки переключенню уваги аудиторії на ситуацію перед вмовлянням.

Друга частина монографії присвячена аналізу ролі асоціацій у переконанні та вміщує секрети впливу на мислення, а не лише на емоційно-чуттєву сферу слухачів. Третя частина є практичним інструментарієм і озброює читача цілим арсеналом методів, прийомів і засобів у здійсненні та коригуванні спілкування.

В першу чергу радимо скачати «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині бізнес-менеджерам, керівникам будь-якого рівня, консультантам у різних сферах, педагогам і вихователям, а також всім, хто цікавиться науковими підходами до бізнес-стратегій. Серед переваг цієї книги – доступність матеріалу, велика кількість прикладів, чітка структурованість. Ви знайдете цей посібник в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдіні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдіні українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдіні

Одна відповідь до “Переконання: революційний метод впливу на людей”

  1. Лариса Лариса сказав:

    Досить інтересні думки я прочитала в книзі “Переконання”, хоч вона більш психологічна та заплутана, розібратись було не важко. Крута теорія, дякую книгого за можливість швидко скачати, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *