«Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберт Б. Чалдині

«Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберт Б. Чалдині

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині

Роберт Б. Чалдині – відомий на весь світ професор психології та маркетингу, праці якого здатні змінити внутрішній світ та навчити здійснювати потужний вплив на оточуючих. Одна з ключових його книг – монографія «Переконання: революційний метод впливу на людей». Вона буде цікавою всім, хто хоче оволодіти секретами спілкування з аудиторією та окремими людьми й майстерністю переконувати без тиску та знецінення думок співрозмовника.

Ця книга є справжньою психологічною скарбницею – на її сторінках автор виклав результати багаторічних досліджень, спостережень і практики, детально проаналізувавши наукові підходи до проблеми ефективного переконання. Якщо ви вирішите читати онлайн цю неймовірну працю, ви дізнаєтеся про механізм попереднього переконання, використання різноманітних стимулів і «магнітів» в організації спілкування, хитрощі оволодіння увагою у різних соціальних ситуаціях та багато іншого.

Книга «Переконання: революційний метод впливу на людей» складається з трьох масштабних частин, кожна з яких об’єднана у кілька розділів і глав. В першій частині автор розкриває сутність ключової ідеї своєї теорії: забезпечення попереднього переконання завдяки переключенню уваги аудиторії на ситуацію перед вмовлянням.

Друга частина монографії присвячена аналізу ролі асоціацій у переконанні та вміщує секрети впливу на мислення, а не лише на емоційно-чуттєву сферу слухачів. Третя частина є практичним інструментарієм і озброює читача цілим арсеналом методів, прийомів і засобів у здійсненні та коригуванні спілкування.

В першу чергу радимо скачати «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині бізнес-менеджерам, керівникам будь-якого рівня, консультантам у різних сферах, педагогам і вихователям, а також всім, хто цікавиться науковими підходами до бізнес-стратегій. Серед переваг цієї книги – доступність матеріалу, велика кількість прикладів, чітка структурованість. Ви знайдете цей посібник в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині

Завантажити книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» у форматі:

Рекомендації

Стань сильнішим
Стань сильнішим Брене Браун
Спалах! Сила несвідомих думок, або Як не заважати мозку приймати рішення
Спалах! Сила несвідомих ... Малколм Гладуелл
Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта
Ліки від кохання та інші... Ірвін Ялом
Спершу найважливіше! Жити, любити, вчитися, залишити слід
Спершу найважливіше! Жит... Стівен Р. Кові, Ребекка Р. Меррілл, Роджер Е. Меррілл

Відгуки на книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині

Комментарии для сайта Cackle