«Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберт Б. Чалдині

«Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберт Б. Чалдині

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2388 переглядів
2388 переглядів

Про книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині

Роберт Б. Чалдині – відомий на весь світ професор психології та маркетингу, праці якого здатні змінити внутрішній світ та навчити здійснювати потужний вплив на оточуючих. Одна з ключових його книг – монографія «Переконання: революційний метод впливу на людей». Вона буде цікавою всім, хто хоче оволодіти секретами спілкування з аудиторією та окремими людьми й майстерністю переконувати без тиску та знецінення думок співрозмовника.

Ця книга є справжньою психологічною скарбницею – на її сторінках автор виклав результати багаторічних досліджень, спостережень і практики, детально проаналізувавши наукові підходи до проблеми ефективного переконання. Якщо ви вирішите читати онлайн цю неймовірну працю, ви дізнаєтеся про механізм попереднього переконання, використання різноманітних стимулів і «магнітів» в організації спілкування, хитрощі оволодіння увагою у різних соціальних ситуаціях та багато іншого.

Книга «Переконання: революційний метод впливу на людей» складається з трьох масштабних частин, кожна з яких об’єднана у кілька розділів і глав. В першій частині автор розкриває сутність ключової ідеї своєї теорії: забезпечення попереднього переконання завдяки переключенню уваги аудиторії на ситуацію перед вмовлянням.

Друга частина монографії присвячена аналізу ролі асоціацій у переконанні та вміщує секрети впливу на мислення, а не лише на емоційно-чуттєву сферу слухачів. Третя частина є практичним інструментарієм і озброює читача цілим арсеналом методів, прийомів і засобів у здійсненні та коригуванні спілкування.

В першу чергу радимо скачати «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині бізнес-менеджерам, керівникам будь-якого рівня, консультантам у різних сферах, педагогам і вихователям, а також всім, хто цікавиться науковими підходами до бізнес-стратегій. Серед переваг цієї книги – доступність матеріалу, велика кількість прикладів, чітка структурованість. Ви знайдете цей посібник в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переконання: революційний метод впливу на людей» Роберта Б. Чалдині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *