«Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольга Дубчак

«Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольга Дубчак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1159 переглядів

Короткий зміст книги «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольги Дубчак (анотація)

Мова – основа кожної нації, що визначає її минуле, сучасне та майбутнє. Не виключенням з переліку світових мов є і українська, якій неодноразово доводилось виборювати, зі зброєю в руках, своє право на існування. Книга «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольги Дубчак присвячена цій темі, що покликана дати кожному з читачів можливість відволіктися від тієї жахаючої реальності, що всіх оточує. Натомість вона пропонує поглянути на те, як в сучасній новій війні мова теж стала зброєю.

Серед тем, обраних авторкою для того, аби їх обговорити, провідне місце займає лексика, яка з’явилась та стала популярною в широких колах під час повномасштабного вторгнення. З кардинальною зміною світу навколо не менші зміни почали відбуватись і в нашій мові, що й намагається простежити Дубчак, через призму війни і того жаху в суміші з ненавистю, що вона принесла в життя кожного. Не варто недооцінювати такі речі, адже вони дійсно є важливими та дозволяють простежити ті зміни, що відбуваються з кожним з нас.

На переконання авторки, українська мова – це не лише мова, якою можна воювати. Передусім це мова, що була створена для кохання та співчуття. Ці емоції зараз є потрібними кожному, в незалежності від того, де він перебуває. Підтримуючи словами своїх близьких, рідних та небайдужих, кожен докладається до того, аби творити щасливе майбутнє. В купі всі ці речі пов’язані мовою, що немов червоною ниткою сплітає воєдино долі мільйонів українців.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольги Дубчак та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольги Дубчак: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольги Дубчак і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольги Дубчак українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перемагати українською. Про мову ненависті й любові» Ольги Дубчак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *