«Переміщені» Alina Ross (Аліна Росс)

«Переміщені» Alina Ross (Аліна Росс)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
51 переглядів
51 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Переміщені» Аліни Росс (анотація)

Психологічний роман “Переміщені” – це життєві історії вимушеної та свідомої еміграції жінок різної національності, різного віку, різних професій. Жінок, які гідно долають виклики, проходять справжні трансформації, закохуються, вибачають та ненавидять. Українка Анна на новому місці працює продавчинею морозива, ходить на побачення, більшість з яких – невдалі, знаходить нових подруг в особі сирійки Хави, португалки Катаріни, землячки Маріанни та Марго.

— Як зрозуміти, що це — він? — запитує Анна в Марго та отримує невтішну для себе відповідь.

Чи була та відповідь правдивою? Анна дізнається про це із власного досвіду та головне — навчиться бути із собою чесною.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Переміщені» Аліни Росс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переміщені» Аліни Росс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *