«Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

«Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10097 переглядів
10097 переглядів

Короткий зміст книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо (анотація)

Роман “Переможець завжди самотній” – черговий шедевр тонкого знавця людської душі Пауло Коельйо. Ця книга є поєднанням гостросюжетного детектива, психологічної драми й філософської притчі. Автор дає можливість читачеві зазирнути у світ багатих людей та роздивитися їх цінності, бажання та примхи.

Сюжет твору розгортається на Канському кінофестивалі. З перших сторінок роману читач опиняється в оточенні заможних і впливових людей, спостерігаючи за їхнім успіхом і розкішшю. Проте цей зовнішній лоск – лише “один бік медалі”. На прикладі головного героя Ігоря автор показав, що гроші залишаються десь позаду, коли настає час розставити всі цінності у правильному порядку.

Ігор – російський бізнесмен, багата людина, яка ніколи не знала заборон. Тяжко працюючи, він підкорює багато вершин. Ігор приїжджає на фестиваль, щоб повернути свою дружину. Палкі почуття до жінки вкупі зі вседозволеністю штовхнули головного героя на страшні вчинки – він починає вбивати. Єдиний мотив злочинів – бажання довести своє кохання. Кохання ціною смерті інших – сміливий художній задум письменника, глибину якого не так легко осягнути.

“Переможець завжди самотній” – книга про боротьбу протилежностей. Один з найголовніших філософських законів, які рухають життя вперед, розкритий тут на прикладі неврівноваженої людської психіки. Пауло Коельйо змушує замислитися над покликанням людини та шляхами її возвеличення. Для Ігоря вбивство – це натхнення, самовираження й перемога. Чи буде покараний злочинець, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати твір до кінця. Кінцівка вас обов’язково здивує.

Роман “Переможець завжди самотній” – перепустка до світу шоу-бізнесу. Цю книгу буде цікаво читати тим, хто хоче побачити всі тонкощі життя акторів і моделей, відчути присмак життя “зірок”. Перші контракти, сміливі сподівання й жага до слави й багатства… Здавалося б, серед такої меркантильної сучасності, де гроші керують усім, немає місця роздумам про моральні цінності й сенс життя. Проте автору вдалося створити з цієї детективної та динамічної історії про жорстоке сьогодення справжню філософську драму з влучними афоризмами та стійким післясмаком.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

Думать — почти всегда значит ошибаться

– А что будет, если я тебя брошу?

– В следующий раз пей поменьше.

– Нет, а все же?

– Этого не может быть. У нас с тобой – идеальный брак.

– Ну, а все же? Если это произойдет?

– Я заставлю тебя вернуться.Ты ведь знаешь – я умею добиваться своего. Или чужого… Пусть даже придется уничтожить для этого целые миры.***<…> просто случается иногда, что жизнь разводит двоих людей – только для того, чтобы показать обоим, как они важны друг для друга.***Достоинство человека измеряется не количеством тех, кто вьется вокруг него, когда он на самом пике удачи и успеха, но способностью помнить, кто протянул ему руку в час невзгоды.

«трудоголик»… возникает зависимость ничуть не менее пагубная, чем от наркотиков. Но в отличие от наркомана, чья продуктивность убывает день ото дня, трудоголики весьма способствуют приращению национального богатства. А потому никто не заинтересован в том, чтобы помочь таким людям.

Иди вперед. Не останавливайся. Даже если утратишь убежденность и веру, все равно – иди вперед. Господни предначертания исполнены тайны, и порою Он указывает правый путь лишь тому, кто уже начал идти.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

Одна відповідь до “Переможець завжди самотнiй”

  1. Людмила Людмила сказав:

    Обожнюю романи Коельйо за можливість не тільки прочитати круту та яскраву історію, а ще й покопатись у своїй голові. Вже в назві книги Переможець завжди самотнiй криється вся суть. Цікаво було дізнатись закулісся життя відомих людей, та ще раз впевнитись, що я щаслива людина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *