«Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

«Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4547 переглядів
4547 переглядів

Короткий зміст книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо (анотація)

Роман “Переможець завжди самотній” – черговий шедевр тонкого знавця людської душі Пауло Коельйо. Ця книга є поєднанням гостросюжетного детектива, психологічної драми й філософської притчі. Автор дає можливість читачеві зазирнути у світ багатих людей та роздивитися їх цінності, бажання та примхи.

Сюжет твору розгортається на Канському кінофестивалі. З перших сторінок роману читач опиняється в оточенні заможних і впливових людей, спостерігаючи за їхнім успіхом і розкішшю. Проте цей зовнішній лоск – лише “один бік медалі”. На прикладі головного героя Ігоря автор показав, що гроші залишаються десь позаду, коли настає час розставити всі цінності у правильному порядку.

Ігор – російський бізнесмен, багата людина, яка ніколи не знала заборон. Тяжко працюючи, він підкорює багато вершин. Ігор приїжджає на фестиваль, щоб повернути свою дружину. Палкі почуття до жінки вкупі зі вседозволеністю штовхнули головного героя на страшні вчинки – він починає вбивати. Єдиний мотив злочинів – бажання довести своє кохання. Кохання ціною смерті інших – сміливий художній задум письменника, глибину якого не так легко осягнути.

“Переможець завжди самотній” – книга про боротьбу протилежностей. Один з найголовніших філософських законів, які рухають життя вперед, розкритий тут на прикладі неврівноваженої людської психіки. Пауло Коельйо змушує замислитися над покликанням людини та шляхами її возвеличення. Для Ігоря вбивство – це натхнення, самовираження й перемога. Чи буде покараний злочинець, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати й прочитати твір до кінця. Кінцівка вас обов’язково здивує.

Роман “Переможець завжди самотній” – перепустка до світу шоу-бізнесу. Цю книгу буде цікаво читати тим, хто хоче побачити всі тонкощі життя акторів і моделей, відчути присмак життя “зірок”. Перші контракти, сміливі сподівання й жага до слави й багатства… Здавалося б, серед такої меркантильної сучасності, де гроші керують усім, немає місця роздумам про моральні цінності й сенс життя. Проте автору вдалося створити з цієї детективної та динамічної історії про жорстоке сьогодення справжню філософську драму з влучними афоризмами та стійким післясмаком.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

Синдром известности. Это когда люди забывают, кто они такие, и начинают верить тому, что о них говорят.

Шанс не бывает единственным, жизнь обязательно предоставит еще один.

Думать — почти всегда значит ошибаться

– А что будет, если я тебя брошу?

– В следующий раз пей поменьше.

– Нет, а все же?

– Этого не может быть. У нас с тобой – идеальный брак.

– Ну, а все же? Если это произойдет?

– Я заставлю тебя вернуться.Ты ведь знаешь – я умею добиваться своего. Или чужого… Пусть даже придется уничтожить для этого целые миры.***<…> просто случается иногда, что жизнь разводит двоих людей – только для того, чтобы показать обоим, как они важны друг для друга.***Достоинство человека измеряется не количеством тех, кто вьется вокруг него, когда он на самом пике удачи и успеха, но способностью помнить, кто протянул ему руку в час невзгоды.

Скачати безкоштово книгу «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переможець завжди самотнiй» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *