«Переможець» Сьюзі Велч, Джек Велч

«Переможець» Сьюзі Велч, Джек Велч

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
65 переглядів
65 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Переможець» Сьюзі Велч, Джека Велча (анотація)

Бестселер Wall Street Journal та The New York Times, який радить співзасновник компанії Microsoft Білл Ґейтс

Джек Велч – ікона американського бізнесу, генеральний директор General Electric протягом 20 років. Сюзі Велч – колишня головна редакторка Harvard Business Review.

На прикладі власних злетів і падінь успішне подружжя розповідає про типові стратегічні, організаційні й особисті проблеми, з якими підприємець стикається на кожному етапі своєї кар’єри. Автори доступно й аргументовано пояснюють, як:

  • знайти баланс між роботою та особистим життям;
  • почати нову справу;
  • здобути підвищення;
  • скласти бюджет;
  • співпрацювати з неприємними людьми;
  • створити позитивну атмосферу в колективі.

Якщо ви хочете змінити своє ставлення до роботи і стати лідером у своїй галузі, прочитайте цю книжку – вона змінить ваше життя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Переможець» Сьюзі Велч, Джека Велча українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переможець» Сьюзі Велч, Джека Велча

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *