«Перемудрив» Панас Мирний

«Перемудрив» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
816 переглядів
816 переглядів

Про книгу «Перемудрив» Панаса Мирного

Книга «Перемудрив» представляє собою п’єсу – соціально-комедійну та дуже повчальну. Чи може людина бути свободною, самою собою у суспільстві, де панують певні устої та правила? Адже якщо державні закони повинні виконуватися всі без винятку, то правила, придумані в соціально-побутовому житті виконувати зовсім не обов’язково. Вільна людина – звучить заманливо. Вільна від кого і від чого?

П’єса розпочинається з роздумів поважного батька сімейства, адвоката щодо своїх дітей. Чоловік овдовів і виховує та вчить вже дорослих дітей – сина та двох доньок. Він незадоволений нащадками. Сина вважає легковажним мрійником. За дочками жалкує, що доведеться їх віддати в чужі руки. Плекай, люби їх, а потім віддай та ще й з посагом. Бо так не візьмуть!

Радимо читати онлайн книгу «Перемудрив» Панаса Мирного українською мовою. Цікавий сюжет занурює читачів у глибину людських відносин і ідей. Наштовхує на роздуми. Ще раз доказує, які ми всі різні, незважаючи на спільне походження та менталітет.

Скачати книгу «Перемудрив» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Приєднуйтесь до широкого кола поціновувачів класики!

Завантажити безкоштовно книгу «Перемудрив» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перемудрив» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *