«Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко

«Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко

  • Назва: Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною
  • Письменник: Олена Любченко
  • Рік: 2020
  • Видавництво: #книголав
  • Жанр: Самовдосконалення
  • ISBN: 978-617-7820-34-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
419 переглядів
419 переглядів

Про книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко

Якщо в 20 років все життя попереду, і кожного ранку відкриваєш очі з надією, що сьогодні здійсниться чергова твоя мета (мрія), то вже в 30 з гаком сумніви та невдоволення все частіше займають місце мрій та сподівань. 

Життя склалось добре – власна сім’я, діти, непогана робота, добрі друзі. Інколи можна навіть дозволити собі поїхати в теплі краї у відпустку. Але щось не те. Час від часу ви відчуваєте смуток, немає вже того юнацького максималізму та яскравості відчуттів. Неначе хтось жорстоко обманув вас, не дав того, до чого так прагне душа… 

Ви можете скачати книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ця книга допоможе вам розібратись у собі та зрозуміти, що ви не одні – майже кожна людина відчуває подібне в певний період. 

Автор книги «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» – відомий психолог. Вона на реальних прикладах показує, як люди змінюють свій світогляд та досягають гармонії з собою та навколишніми. 

Читати онлайн книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко українською мовою буде корисно всім, хто сумнівається, невпевнений в вірності вибраного шляху, відчуває напруження та невдоволення існуючим станом речей. 

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *