«Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко

«Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олена Любченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2711 переглядів
2711 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко (анотація)

Якщо в 20 років все життя попереду, і кожного ранку відкриваєш очі з надією, що сьогодні здійсниться чергова твоя мета (мрія), то вже в 30 з гаком сумніви та невдоволення все частіше займають місце мрій та сподівань. 

Життя склалось добре – власна сім’я, діти, непогана робота, добрі друзі. Інколи можна навіть дозволити собі поїхати в теплі краї у відпустку. Але щось не те. Час від часу ви відчуваєте смуток, немає вже того юнацького максималізму та яскравості відчуттів. Неначе хтось жорстоко обманув вас, не дав того, до чого так прагне душа… 

Ви можете скачати книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ця книга допоможе вам розібратись у собі та зрозуміти, що ви не одні – майже кожна людина відчуває подібне в певний період. 

Автор книги «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» – відомий психолог. Вона на реальних прикладах показує, як люди змінюють свій світогляд та досягають гармонії з собою та навколишніми. 

Читати онлайн книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко українською мовою буде корисно всім, хто сумнівається, невпевнений в вірності вибраного шляху, відчуває напруження та невдоволення існуючим станом речей. 


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною» Олени Любченко

Одна відповідь до “Переписати життя: як і що змінювати, щоби стати щасливою людиною”

  1. Ульяна Ульяна сказав:

    Ох як шкода, що я не зустріла книгу “«Переписати життя” раніше, життя б налагодилось раніше. Змінити можна все – варто лиш захотіти. Сама робота якісна, читається легко та приємно. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *