«Перетворення (збірник)» Франц Кафка

«Перетворення (збірник)» Франц Кафка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
747 переглядів
747 переглядів

Про книгу «Перетворення (збірник)» Франца Кафки

Книга «Перетворення (збірник)» – зібрання найвідоміших оповідань австрійського письменника Франца Кафки, які можна назвати візитною карткою митця. Серед них особливо виділяється твір «Перетворення» – неймовірна фантастично-філософська історія про нещасного чоловіка Ґреґора, який одного дня перетворився на величезну комаху. Ця дивна подія допомогла головному герою побачити справжній світ без прикрас – його жорстокість і несправедливість, абсурдність і лицемірство. Це оповідання та інші твори автора насичені емоціями та філософськими роздумами, що наштовхує читача на власні умовиводи та змушує замислитися над ставленням до оточуючих.

Франц Кафка є справжнім майстром малої прози – «Перетворення (збірник)» вражає глибиною та проникливістю, влучними метафорами, атмосферністю та неймовірним психологізмом. Починаючи читати онлайн навіть його невеличкі нариси, відчуваєш себе частиною його абсурдної реальності, від якої хочеться якнайшвидше втекти. Та автор доводить, що втекти від себе не вдається нікому…

Кожен з нас потребує піклування, любові, розуміння, співчуття – здається, ці моральні категорії є якоюсь утопією у книзі Франца Кафки. Без них життя перетворюється на суцільні страждання, і якщо відкинути метафори та фантасмагорію, перед читачем відкривається звичайна картина, яку ми бачимо щодня. Може, треба посперечатися з письменником та спробувати подолати цю безвихідь? Заявити світу про себе, стати сильнішим, власним прикладом утверджуючи закони людяності? Та одна людина цього не зробить – потрібно лікувати все суспільство.

Інші твори книги «Вирок» та «Голодомайстер» перекликаються з біографією автора. Він відчував, що конфліктує зі світом та близькими людьми, тому його збентеженість та душевний неспокій спрямували творче натхнення на створення цих неоднозначних оповідань. Якщо ви хочете впритул наблизитися до душевного стану талановитого письменника, рекомендуємо скачати «Перетворення (збірник)» Франца Кафки. Цю добірку ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Перетворення (збірник)» Франца Кафки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перетворення (збірник)» Франца Кафки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *