«Перли і свині» Олесь Ульяненко

«Перли і свині» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
821 переглядів
821 переглядів

Про книгу «Перли і свині» Олеся Ульяненко

Олесь Ульяненко вражає сміливістю, відвертістю, жорстокістю та в’їдливим сарказмом своїх творів. Книга «Перли і свині» є останньою завершеною працею письменника, після якої можна підвести риску під його поглядом на наше сьогодення.

Як зауважив Ульяненко, цим романом він ставив за мету показати істинну сутність моралі тих, хто тримає владу над усією країною. Говорячи мовою автора, «свині» – це самі політики та суспільні діячі, а «перлами» можна назвати їхні особистісні й державні цінності.

За жанром ця книга наближена до соціальної фантастики, за головною ідеєю її можна вважати коміксом. Всі події сюжету відбуваються в паралельній реальності – перед читачем постає спаклюжена Україна на початку ядерної війни 2013 року. Щоб якось врятуватися від неминучої загибелі, кілька шахраїв на чолі з чорношкірим проповідником дивом знаходять шлях до глибокого минулого. Крізь щілину в просторі та часі головні герої потрапляють до епохи динозаврів.

Неважко здогадатися, що нещасні тварини опиняться в пастці – через розбещеність прибульців та швидке розповсюдження їхньої влади давня цивілізація поступово гине. Динозаври не в змозі протистояти моральному бруду з майбутнього, серед якого чільне місце посідає розповсюдження наркотиків. Такого оригінального й скандального погляду на зникнення динозаврів література ще не знала!

У романі «Перли і свині» органічно поєднуються минуле та майбутнє, беззастережно відштовхуючи нашу сучасність. Таким чином автор вказує читачам на порожнечу, в якій знаходяться зараз українці. Антиутопічні погляди Ульяненка відкривають зовсім нову філософію моралі – вільну від цензури та стереотипів. Комічний підтекст загострюється особливим драматизмом. Талановитий український письменник був майстром створювати такі ситуації абсурду, коли одночасно хочеться плакати й сміятись.

Якщо ви хочете побачити соціальний портрет нашої країни у витонченому алегоричному образі від справжнього інтелектуала та патріота, рекомендуємо скачати «Перли і свині» Олеся Ульяненка. На нашому сайті ви знайдете цю книгу безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо читати онлайн цей актуальний й гострий роман в нашій віртуальній бібліотеці.

Завантажити безкоштовно книгу «Перли і свині» Олеся Ульяненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перли і свині» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *