«Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азра Раза

«Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азра Раза

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
617 переглядів
617 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азри Раза (анотація)

«Перша клітина» — унікальна книга. Вона розбиває серце й одночасно вселяє світлу надію. Рак — це монстр, який живе практично поряд із кожним з нас. І професорка Азра Раза, яка присвятила все своє життя вивченню раку, веде з нами приголомшливо щиру розмову про те, як (не)лікують рак зараз і яким чином потрібно спрямувати дослідження та діагностику у напрямку виявлення початку хвороби — тієї самої першої клітини. Наукові факти й обґрунтовані аргументи поєднуються з особистою історією кохання, дружби та втрат. У книзі найбільше вражають дві речі: неординарний медичний підхід та співчуття до пацієнтів, яке лікарка Азра Раза вважає не просто своїм людським обов’язком, а й неодмінним компонентом терапії. Читача не має лякати слово «рак» у назві книги. Ця недуга — частина життя багатьох людей, часом дуже близьких. Тож буде корисно збагнути, крізь що проходить хворі та їхні родичі, зрозуміти, яким чином можна допомогти й одним, і другим, та дізнатися про перспективи виявлення та лікування хвороби.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азри Раза українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перша клітина. Як людство бореться з раком» Азри Раза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *