«Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс

«Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
708 переглядів
708 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс (анотація)

The Guardian рекомендує.

Від переможця World Fantasy Award.

Роман став Книгою року за версією «Washington Post».

Автор бестселера «Той, що біжить лабіринтом» радить до читання.

Мене звуть Гаррі Оґест, і я помер. Знову. Тепер я повернувся до того, з чого почав, маючи досвід усіх попередніх життів. Я пам’ятаю все, що зі мною сталося, та знаю про все, що має статися. Знаю, коли і як помре моя мати, коли закінчиться Друга світова війна; знаю, хто з моїх друзів житиме, а хто загине. Але я можу зупинити це божевілля. Одного дня, коли я доживатиму своє одинадцяте життя, біля мого ліжка з’явиться дівчинка. Вона знатиме, хто я, і знатиме, як розірвати коло моїх дивних перероджень. Тепер від цього залежатиме доля світу. Єдина можливість запобігти катастрофі — спробувати змінити минуле. А отже, мені доведеться померти знов. Та що, як для пошуку рятунку забракне навіть всіх моїх життів?..


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перші п’ятнадцять життів Гаррі Оґеста» Клер Норс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *