«Перші півні» Остап Соколюк

«Перші півні» Остап Соколюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Перші півні» Остапа Соколюка

Книга «Перші півні» – захоплююче романтично-бойове фентезі українського формату, що запрошує читача до містичного світу гоголівських фантазій та народного фольклору. Остап Соколюк запрошує читача прогулятися гірськими селами в пошуках Нечисті – її залишки мають знищити головні герої – Даниїл і Захар за наказом Гільдії Чистих. Проте в одному поселенні на них чекають серйозні перешкоди.

Знаходячи та знищуючи Ясиків – останніх представників нечистої сили, що можуть приймати будь-які образи, відважні мисливці затримуються в одному невеличкому селі. Вони бачать двох дивних хлопчиків-близнюків та розуміють, що саме з ними пов’язані містичні події, що постійно відбуваються в цій місцевості.

Чоловіки починають власне розслідування, проте зіштовхуються з дивними речами – майже в кожного мешканця села є свої таємниці. Картина стає ще більш заплутаною. Якщо до цього додати кохання до місцевої красуні Лади, що раптово заволоділо серцем Даниїла, можна передбачити – пригоди заведуть головних героїв у неймовірні містичні лабіринти та справжню пастку.

Повість «Перші півні» впритул наближає до українського фольклору. Красива та інтригуюча атмосфера легенд, казок і пісень, шанобливе та серйозне ставлення місцевих мешканців до народних традицій, поетичне оспівування природи й українського колориту заворожують з перших сторінок книги. Також приємно вражають багатство й поетичність мови з великою кількістю яскравих образів, метафор, порівнянь.

Повість цікава й динамічною сюжетною лінією з детективним відлунням. Автор майстерно поєднав і елементи екшну, і хвилюючу романтичну історію, і моторошні містичні подробиці. Книга буде цікава всім, хто хоче зануритися в українську магію та пройтися по колоритних місцях, де все ще вірять у потойбічну реальність та її постійне втручання в життя.

Ви можете читати онлайн або скачати твір «Перші півні» Остапа Соколюка у нашій електронній бібліотеці у зручних для вас форматах – fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали для скачування та читання ми пропонуємо безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Перші півні» Остапа Соколюка

Завантажити книгу «Перші півні» у форматі:

Рекомендації

Відьмак. Хрещення вогнем
Відьмак. Хрещення вогнем Анджей Сапковський
Відьмак. Час погорди
Відьмак. Час погорди Анджей Сапковський
Ловець снів
Ловець снів Стівен Кінг
Крістіна
Крістіна Стівен Кінг

Відгуки на книгу «Перші півні» Остапа Соколюка