«Перші півні» Остап Соколюк

«Перші півні» Остап Соколюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
544 переглядів
544 переглядів

Про книгу «Перші півні» Остапа Соколюка

Книга «Перші півні» – захоплююче романтично-бойове фентезі українського формату, що запрошує читача до містичного світу гоголівських фантазій та народного фольклору. Остап Соколюк запрошує читача прогулятися гірськими селами в пошуках Нечисті – її залишки мають знищити головні герої – Даниїл і Захар за наказом Гільдії Чистих. Проте в одному поселенні на них чекають серйозні перешкоди.

Знаходячи та знищуючи Ясиків – останніх представників нечистої сили, що можуть приймати будь-які образи, відважні мисливці затримуються в одному невеличкому селі. Вони бачать двох дивних хлопчиків-близнюків та розуміють, що саме з ними пов’язані містичні події, що постійно відбуваються в цій місцевості.

Чоловіки починають власне розслідування, проте зіштовхуються з дивними речами – майже в кожного мешканця села є свої таємниці. Картина стає ще більш заплутаною. Якщо до цього додати кохання до місцевої красуні Лади, що раптово заволоділо серцем Даниїла, можна передбачити – пригоди заведуть головних героїв у неймовірні містичні лабіринти та справжню пастку.

Повість «Перші півні» впритул наближає до українського фольклору. Красива та інтригуюча атмосфера легенд, казок і пісень, шанобливе та серйозне ставлення місцевих мешканців до народних традицій, поетичне оспівування природи й українського колориту заворожують з перших сторінок книги. Також приємно вражають багатство й поетичність мови з великою кількістю яскравих образів, метафор, порівнянь.

Повість цікава й динамічною сюжетною лінією з детективним відлунням. Автор майстерно поєднав і елементи екшну, і хвилюючу романтичну історію, і моторошні містичні подробиці. Книга буде цікава всім, хто хоче зануритися в українську магію та пройтися по колоритних місцях, де все ще вірять у потойбічну реальність та її постійне втручання в життя.

Ви можете читати онлайн або скачати твір «Перші півні» Остапа Соколюка у нашій електронній бібліотеці у зручних для вас форматах – fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали для скачування та читання ми пропонуємо безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Перші півні» Остапа Соколюка

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перші півні» Остапа Соколюка