«Першому гравцеві приготуватися» Ернест Клайн

«Першому гравцеві приготуватися» Ернест Клайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1526 переглядів
1526 переглядів

Про книгу «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна

Книга «Першому гравцеві приготуватися» – оригінальна суміш ЛітРПГ та інтелектуального квеста з елементами захоплюючого екшену. Віртуальний світ, який описав у романі Ернест Клайн, не тільки відправляє нас у технологічний 2045 рік, а й повертає в минуле століття – до романтичних 80-х років з легендарною музикою та знайомими відеоіграми. Це – віртуальна реальність під назвою OASIS. Саме сюди переміщуються всі, нехтуючи живим і безпосереднім спілкуванням, адже в реальному світі через його зруйнованість знаходитися неможливо.

Головний герой книги Вейд Воттс стає одним із пасхантерів – полювальників за найголовнішим скарбом – Пасхальним яйцем, захованим вмираючим керівником величезного віртуального всесвіту Джеймсом Голлідеєм. Перед своєю смертю він створює нову гру і запрошує до неї всіх бажаючих. Той, хто розв’яже багатоступеневу систему інтелектуальних завдань, пройде крізь всі перепони і знайде яйце, стане новим керівником віртуального простору та мультимільйонером.

Вейду пощастило – він знаходить першу підказку й рухається далі. Проте він не очікує, що на нього також починається полювання. Заради бажаної нагороди суперники готові на все, навіть на вбивство…

Роман «Першому гравцеві приготуватися» насичений символами поп-культури вісімдесятих років, тому його особливо приємно буде читати онлайн усім, хто пам’ятає тодішню музику, кіноіндустрію та відеоігри зі свого дитинства або юнацтва. Вишукане переплетення минулого з майбутнім у вигляді новітніх комп’ютерних технологій не залишить байдужим навіть найвибагливішого прихильника фантастики.

Сюжет книги затягує з перших сторінок. Разом з головним героєм намагаєшся розгадати загадки, знайти підказки та побудувати свою стратегію наближення до кінцевої мети. Образи персонажів є живими та багатогранними, розкритими з усіма протиріччями характеру, які ми часто зустрічаємо в реальному житті.

Цей роман, пройнятий гумором і пригодами, ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете скачати «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. 2018 року Стівеном Спілбергом була створена видовищна екранізація цього фантастичного роману.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *