«Першому гравцеві приготуватися» Ернест Клайн

«Першому гравцеві приготуватися» Ернест Клайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна

Книга «Першому гравцеві приготуватися» – оригінальна суміш ЛітРПГ та інтелектуального квеста з елементами захоплюючого екшену. Віртуальний світ, який описав у романі Ернест Клайн, не тільки відправляє нас у технологічний 2045 рік, а й повертає в минуле століття – до романтичних 80-х років з легендарною музикою та знайомими відеоіграми. Це – віртуальна реальність під назвою OASIS. Саме сюди переміщуються всі, нехтуючи живим і безпосереднім спілкуванням, адже в реальному світі через його зруйнованість знаходитися неможливо.

Головний герой книги Вейд Воттс стає одним із пасхантерів – полювальників за найголовнішим скарбом – Пасхальним яйцем, захованим вмираючим керівником величезного віртуального всесвіту Джеймсом Голлідеєм. Перед своєю смертю він створює нову гру і запрошує до неї всіх бажаючих. Той, хто розв’яже багатоступеневу систему інтелектуальних завдань, пройде крізь всі перепони і знайде яйце, стане новим керівником віртуального простору та мультимільйонером.

Вейду пощастило – він знаходить першу підказку й рухається далі. Проте він не очікує, що на нього також починається полювання. Заради бажаної нагороди суперники готові на все, навіть на вбивство…

Роман «Першому гравцеві приготуватися» насичений символами поп-культури вісімдесятих років, тому його особливо приємно буде читати онлайн усім, хто пам’ятає тодішню музику, кіноіндустрію та відеоігри зі свого дитинства або юнацтва. Вишукане переплетення минулого з майбутнім у вигляді новітніх комп’ютерних технологій не залишить байдужим навіть найвибагливішого прихильника фантастики.

Сюжет книги затягує з перших сторінок. Разом з головним героєм намагаєшся розгадати загадки, знайти підказки та побудувати свою стратегію наближення до кінцевої мети. Образи персонажів є живими та багатогранними, розкритими з усіма протиріччями характеру, які ми часто зустрічаємо в реальному житті.

Цей роман, пройнятий гумором і пригодами, ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете скачати «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. 2018 року Стівеном Спілбергом була створена видовищна екранізація цього фантастичного роману.

Рекомендації

Моя бабуся просить їй вибачити
Моя бабуся просить їй ви... Фредрік Бакман
Гострі предмети
Гострі предмети Гіліян Флінн
Той, що біжить Лабіринтом. Книга 3. Ліки від смерті
Той, що біжить Лабіринто... Джеймс Дешнер
Черепахи аж до низу
Черепахи аж до низу Джон Грін

Відгуки на книгу «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна