«Першому гравцеві приготуватися» Ернест Клайн

«Першому гравцеві приготуватися» Ернест Клайн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2433 переглядів
2433 переглядів

Короткий зміст книги «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна (анотація)

Книга «Першому гравцеві приготуватися» – оригінальна суміш ЛітРПГ та інтелектуального квеста з елементами захоплюючого екшену. Віртуальний світ, який описав у романі Ернест Клайн, не тільки відправляє нас у технологічний 2045 рік, а й повертає в минуле століття – до романтичних 80-х років з легендарною музикою та знайомими відеоіграми. Це – віртуальна реальність під назвою OASIS. Саме сюди переміщуються всі, нехтуючи живим і безпосереднім спілкуванням, адже в реальному світі через його зруйнованість знаходитися неможливо.

Головний герой книги Вейд Воттс стає одним із пасхантерів – полювальників за найголовнішим скарбом – Пасхальним яйцем, захованим вмираючим керівником величезного віртуального всесвіту Джеймсом Голлідеєм. Перед своєю смертю він створює нову гру і запрошує до неї всіх бажаючих. Той, хто розв’яже багатоступеневу систему інтелектуальних завдань, пройде крізь всі перепони і знайде яйце, стане новим керівником віртуального простору та мультимільйонером.

Вейду пощастило – він знаходить першу підказку й рухається далі. Проте він не очікує, що на нього також починається полювання. Заради бажаної нагороди суперники готові на все, навіть на вбивство…

Роман «Першому гравцеві приготуватися» насичений символами поп-культури вісімдесятих років, тому його особливо приємно буде читати онлайн усім, хто пам’ятає тодішню музику, кіноіндустрію та відеоігри зі свого дитинства або юнацтва. Вишукане переплетення минулого з майбутнім у вигляді новітніх комп’ютерних технологій не залишить байдужим навіть найвибагливішого прихильника фантастики.

Сюжет книги затягує з перших сторінок. Разом з головним героєм намагаєшся розгадати загадки, знайти підказки та побудувати свою стратегію наближення до кінцевої мети. Образи персонажів є живими та багатогранними, розкритими з усіма протиріччями характеру, які ми часто зустрічаємо в реальному житті.

Цей роман, пройнятий гумором і пригодами, ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ви можете скачати «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. 2018 року Стівеном Спілбергом була створена видовищна екранізація цього фантастичного роману.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Першому гравцеві приготуватися» Ернеста Клайна

Одна відповідь до “Першому гравцеві приготуватися”

  1. Зоя Зоя сказав:

    Колись я грала в відеоігри, чомусь після книги “Першому гравцеві приготуватися” мені захотілось повторити. П’ятсот сторінок проминуло за декілька днів як за секунду. Однозначно рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *