«Фінансова грамотність для дітей 5–7 років. Перший крок до мільйона» Анна Гресь

«Фінансова грамотність для дітей 5–7 років. Перший крок до мільйона» Анна Гресь

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
36 переглядів
36 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Фінансова грамотність для дітей 5–7 років. Перший крок до мільйона» Анни Гресь (анотація)

Сучасні діти виявляють значний інтерес до серйозних економічних питань. Звідки беруться гроші? Чому вони закінчуються? Як можна заробити гроші? Наше життя змушує дітей ставити такі запитання, і нам слід відповідати їм, як дорослим. У книзі є прості й зрозумілі матеріали, які допоможуть мамам і татам доступно пояснити дітям основи економічних знань. За допомогою цікавих історій дитина зможе збагнути сенс економічних понять, а практичні завдання допоможуть їй закріпити свої знання. Кольорові наліпки, які потрібні для виконання завдань, неодмінно сподобаються дитині й допоможуть вам зацікавити її процессом пізнання.На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Фінансова грамотність для дітей 5–7 років. Перший крок до мільйона» Анни Гресь українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Фінансова грамотність для дітей 5–7 років. Перший крок до мільйона» Анни Гресь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *