«Перспективи української революції» Степан Бандера

«Перспективи української революції» Степан Бандера

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2179 переглядів
2179 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Перспективи української революції» Степана Бандери (анотація)

Книга «Перспективи української революції» Степана Бандери допоможе краще зрозуміти провідника українського націоналістичного руху. Процес становлення української національної думки в ХХ столітті, як і його лідери, окутаний великою кількістю міфів та домислів, що немов чагарник обросли навколо ідей про незалежність та волю українського народу. Ця праця покликана просвітити свого читача, щодо ідей однієї з найважливіших постатей в історії сучасної України.

Композиційно книга складається з уривків і повноцінних праць Бандери, що розкривають його ідеологію. Також важлива роль відводиться автобіографії, щоб читач краще розумів мотиви і причини світогляду автора. Перш за все, варто згадати, що Бандера на власні очі бачив українські національно-визвольні змагання в 1917-1921 роках.

Не дивлячись на свій юний вік, він був вражений та захоплений ідеєю українства. До речі, читати онлайн книгу «Перспективи української революції» Степана Бандери українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Головною ідеєю, яку намагався передати автор, є ідея боротьба українського народу за свою волю. Лиш сам народ може визволити себе з-під іноземного панування та зажити щасливо. Багато тез потрібно сприймати в історичному контексті, в якому вони були написані, адже чимало з них, так чи інакше, втратили або змінили свій сенс.

Скачати книгу «Перспективи української революції» Степана Бандери можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Перспективи української революції» Степана Бандери онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Перспективи української революції» Степана Бандери українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Перспективи української революції» Степана Бандери

Одна відповідь до “Перспективи української революції”

  1. Марина Марина сказав:

    Завдяки книзі “Перспективи української революції” я нарешті розібралась в філософії Степана Бендери і я повністю з ним згодна. Цю книгу повинен прочитати кожен українець!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *