«Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефер

«Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефер

  • Назва: Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей
  • Письменник: Бодо Шефер
  • Рік: 1999
  • Видавництво: Видавництво Старого Лева
  • Жанр: Дитяча проза
  • ISBN: 978-966-2909-30-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1033 переглядів
1033 переглядів

Про книгу «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефера

Письменник та бізнесмен Бодо Шефер є відомим популяризатором фінансової грамотності. При чому кілька його робіт присвячені саме питанням поводження з грошима для підростаючого покоління. Книга «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» – одна з таких.

Ця повість призначена для дітей молодшого та середнього шкільного віку. За змістом вона повністю відповідає назві: дівчинка Кіра, яка починає вчитись фінансовій грамотності в лабрадора з дуже символічним ім’ям Мані. Він уміє говорити та відмінно розбирається в фінансових питаннях, адже раніше жив в одного товстосума.

Наприклад, одне з головних умовиводів автора каже про те, що більшість людей не знають, чого вони хочуть. Ми просто бажаємо тільки більше, ніж у нас є. Але в деталях жоден з нас не скаже, чого саме прагне. Тому потрібно чітко формулювати та усвідомлювати свої бажання та потреби. Якщо почати читати онлайн книгу «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефера українською мовою, то зрозумієте, що ця книга – відмінний початок фінансової грамотності та свободи для ваших дітей.

Фанати письменника зможуть скачати книгу «Пес на ім’я мані або Абетка грошей» Бодо Шефера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому літературному порталі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пес на ім’я Мані, або Абетка грошей» Бодо Шефера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *