«Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василь Шкляр

«Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василя Шкляра

Василь Шкляр – не лише автор багатьох пронизливих філософських та патріотичних творів, а й талановитий дитячий письменник. Одна з його найпопулярніших книг для дошкільнят і молодших школярів – збірка «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді». Цей твір зачаровує добротою та душевністю, дотепним гумором і неймовірною кількістю пригод.

Починаючи читати онлайн цю чудову книгу, потрапляєш до безтурботного й захоплюючого світу щасливого дитинства. Читачі знайомляться з непосидючим хлопчиком Васильком, який вирішив розпочати навчання у школі, як його старший брат Петрусь. Головний герой відбирає вдома книжки, по яких збирається навчатися, та вирушає до школи. Його шлях сповнений незвичайних пригод і кумедних випадків, але ніщо не може зупинити впертого хлопчика, який впевнено прямує до своєї мети.

Книга «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» відрізняється динамічним сюжетом, який захопить маленьких читачів і слухачів з перших сторінок. По дорозі до школи Василько долає безліч перешкод, знаходить нових друзів та дивує сусідів і знайомих своїм дорослим бажанням навчатися.

Цей твір має величезну виховну цінність – він мотивує майбутніх школярів до пізнання навколишнього світу, прищеплює їм шанобливе ставлення до книжок, вчить знаходити вихід з найскладніших ситуацій та показує яскраві приклади дружби, взаємодопомоги, милосердя, доброти.

Пізнавальною «родзинкою» цієї книги є її переклад на англійську мову, тому батьки можуть використовувати її для навчання дітей основам англійської мови. Речення тексту побудовані таким чином, щоб діти з легкістю сприймали прочитане, лексика є доступною для початкового етапу вивчення англійської мови. Яскраві ілюстрації, що доповнюють розповідь, не лише допомагають з головою поринути у пригодницькі перипетії Василька та його друзів, а й є допоміжним ілюстративним матеріалом для вивчення англійської лексики.

Поспішайте скачати «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василя Шкляра, якщо ви хочете дізнатися, якою несподіванкою завершаться пригоди, експерименти й випробування відчайдушного головного героя. На нашому сайті ви можете отримати цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко
Зло не має влади
Зло не має влади Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василя Шкляра

Комментарии для сайта Cackle