«Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василь Шкляр

«Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василь Шкляр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
496 переглядів
496 переглядів

Про книгу «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василя Шкляра

Василь Шкляр – не лише автор багатьох пронизливих філософських та патріотичних творів, а й талановитий дитячий письменник. Одна з його найпопулярніших книг для дошкільнят і молодших школярів – збірка «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді». Цей твір зачаровує добротою та душевністю, дотепним гумором і неймовірною кількістю пригод.

Починаючи читати онлайн цю чудову книгу, потрапляєш до безтурботного й захоплюючого світу щасливого дитинства. Читачі знайомляться з непосидючим хлопчиком Васильком, який вирішив розпочати навчання у школі, як його старший брат Петрусь. Головний герой відбирає вдома книжки, по яких збирається навчатися, та вирушає до школи. Його шлях сповнений незвичайних пригод і кумедних випадків, але ніщо не може зупинити впертого хлопчика, який впевнено прямує до своєї мети.

Книга «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» відрізняється динамічним сюжетом, який захопить маленьких читачів і слухачів з перших сторінок. По дорозі до школи Василько долає безліч перешкод, знаходить нових друзів та дивує сусідів і знайомих своїм дорослим бажанням навчатися.

Цей твір має величезну виховну цінність – він мотивує майбутніх школярів до пізнання навколишнього світу, прищеплює їм шанобливе ставлення до книжок, вчить знаходити вихід з найскладніших ситуацій та показує яскраві приклади дружби, взаємодопомоги, милосердя, доброти.

Пізнавальною «родзинкою» цієї книги є її переклад на англійську мову, тому батьки можуть використовувати її для навчання дітей основам англійської мови. Речення тексту побудовані таким чином, щоб діти з легкістю сприймали прочитане, лексика є доступною для початкового етапу вивчення англійської мови. Яскраві ілюстрації, що доповнюють розповідь, не лише допомагають з головою поринути у пригодницькі перипетії Василька та його друзів, а й є допоміжним ілюстративним матеріалом для вивчення англійської лексики.

Поспішайте скачати «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василя Шкляра, якщо ви хочете дізнатися, якою несподіванкою завершаться пригоди, експерименти й випробування відчайдушного головного героя. На нашому сайті ви можете отримати цей твір у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді» Василя Шкляра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *