«Під куполом» Стівен Кінг

«Під куполом» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Під куполом» Стивена Кинга

Маленьке містечко, що виявилося відрізаним від усього світу, опинившись під своєрідним куполом – саме сюди запрошує читача неперевершений Стівен Кінг, щоб розповісти шокуючу історію, в якій жахіття пробуджуються людським свавіллям і відчуттям безкаранності. Майстер жахів створює саме такий антураж, бо в ньому легше побачити людські вади і прослідкувати за психологією окремих вчинків.

Книга «Під куполом» – страшна за своєю реалістичністю історія про життя і зміни у містечку Честерс-Мілл штата Мен. Починаючи читати онлайн цей роман, бачиш гармонійну і затишну картину, що часто відкривається у невеликих поселеннях: місцеві жителі являють собою одну дружну команду, яка, здається, врятує з будь-якої біди. Проте раптом відбувається несподіване – Честерс-Мілл опиняється в повній ізоляції від навколишнього світу – під гігантським куполом. Причини появи цього куполу невідомі, проте такий експеримент виявився яскравим доказом недосконалості людської душі.

До чого призведе повне відсторонення від цивілізації, коли порушується зв’язок з моральними законами і суспільними нормами? Автор моделює подібні зміни в міні-соціумі, і це лякає більше, ніж фільм жахів зі страшними монстрами і привидами.

Містечко кардинально змінюється – вже немає доброзичливих сусідів і вірних друзів, натомість з’являються вороги, конкуренти і заздрісники, які прямо або приховано намагаються знищити оточуючих, розуміючи, що кожен тут – сам за себе. Роман «Під куполом» – не стільки фантастичний твір, скільки глибока книга з тонким філософським смислом і відлунням реалізму, що попереджає суспільство про моральне падіння до прірви.

Головні герої книги, знаходячись в ув’язненні у рідному місті, оголюють усі свої емоції. Розуміючи, що вони опинилися у власному Всесвіті, де можна встановити свої закони, вони починають впроваджувати жахливі правила. Жадоба до абсолютної влади й грошей, страх і бажання вижити знищують все людське, що раніше регулювало соціальні стосунки.

Якщо ви хочете побачити, яким став Честер-Мілл після такого перебігу подій, поспішайте скачати «Під куполом» Стівена Кінга. Цей роман ви можете отримати в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub або rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Високі тіні
Високі тіні Ліан Луа
Співуча пташка
Співуча пташка Сесілія Агерн
Інтуїція
Інтуїція Анатолій Власюк
Втікачі
Втікачі Анатолій Власюк

Відгуки на книгу «Під куполом» Стивена Кинга