«Під куполом» Стівен Кінг

«Під куполом» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
901 переглядів
901 переглядів

Про книгу «Під куполом» Стівена Кінга

Маленьке містечко, що виявилося відрізаним від усього світу, опинившись під своєрідним куполом – саме сюди запрошує читача неперевершений Стівен Кінг, щоб розповісти шокуючу історію, в якій жахіття пробуджуються людським свавіллям і відчуттям безкаранності. Майстер жахів створює саме такий антураж, бо в ньому легше побачити людські вади і прослідкувати за психологією окремих вчинків.

Книга «Під куполом» – страшна за своєю реалістичністю історія про життя і зміни у містечку Честерс-Мілл штата Мен. Починаючи читати онлайн цей роман, бачиш гармонійну і затишну картину, що часто відкривається у невеликих поселеннях: місцеві жителі являють собою одну дружну команду, яка, здається, врятує з будь-якої біди. Проте раптом відбувається несподіване – Честерс-Мілл опиняється в повній ізоляції від навколишнього світу – під гігантським куполом. Причини появи цього куполу невідомі, проте такий експеримент виявився яскравим доказом недосконалості людської душі.

До чого призведе повне відсторонення від цивілізації, коли порушується зв’язок з моральними законами і суспільними нормами? Автор моделює подібні зміни в міні-соціумі, і це лякає більше, ніж фільм жахів зі страшними монстрами і привидами.

Містечко кардинально змінюється – вже немає доброзичливих сусідів і вірних друзів, натомість з’являються вороги, конкуренти і заздрісники, які прямо або приховано намагаються знищити оточуючих, розуміючи, що кожен тут – сам за себе. Роман «Під куполом» – не стільки фантастичний твір, скільки глибока книга з тонким філософським смислом і відлунням реалізму, що попереджає суспільство про моральне падіння до прірви.

Головні герої книги, знаходячись в ув’язненні у рідному місті, оголюють усі свої емоції. Розуміючи, що вони опинилися у власному Всесвіті, де можна встановити свої закони, вони починають впроваджувати жахливі правила. Жадоба до абсолютної влади й грошей, страх і бажання вижити знищують все людське, що раніше регулювало соціальні стосунки.

Якщо ви хочете побачити, яким став Честер-Мілл після такого перебігу подій, поспішайте скачати «Під куполом» Стівена Кінга. Цей роман ви можете отримати в бібліотеці нашого сайту у форматах fb2, txt, epub або rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Під куполом» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *