«Підбрехач» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Підбрехач» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1307 переглядів
1307 переглядів

Про книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко

Фундатор нової української прози та драматург Григорій Квітка-Основ’яненко застосовував у своїй творчості принципи просвітницького реалізму. Орієнтованість на дійсність була головною для письменника. Тому в багатьох його творах відтворено реалістичні події та ситуації. Як приклад, може виступати оповідання-анекдот «Підбрехач», у якому автор викриває брехню у всіх її проявах.

«Дуже недобре діло брехати!» – з цих слів починається оповідання. В центрі сюжету – історія сватання кульгавого хлопця до коханої, яку змальовано у жартівливому тоні. Письменник використовує в оповіданні фольклорні мотиви, влучні народні вислови, різноманітні художні засоби. Тому читати оповідання легко та цікаво.

Книга «Підбрехач» є одним із анекдотичних творів, що дають можливість читачеві посміятися не тільки над героями, а й над людськими вадами. Це оповідання належить до групи бурлескно-реалістичних творів. Характери персонажів автору вдається розкрити через живі діалоги та різноманітні художні засоби.

Скачати книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете в нашій бібліотеці електронних книг. Якщо ви полюбляєте народний гумор, оповідання вам сподобається!

Також ви можете читати онлайн книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою, що розміщена на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *