«Підбрехач» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Підбрехач» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2578 переглядів

Короткий зміст книги «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Фундатор нової української прози та драматург Григорій Квітка-Основ’яненко застосовував у своїй творчості принципи просвітницького реалізму. Орієнтованість на дійсність була головною для письменника. Тому в багатьох його творах відтворено реалістичні події та ситуації. Як приклад, може виступати оповідання-анекдот «Підбрехач», у якому автор викриває брехню у всіх її проявах.

«Дуже недобре діло брехати!» – з цих слів починається оповідання. В центрі сюжету – історія сватання кульгавого хлопця до коханої, яку змальовано у жартівливому тоні. Письменник використовує в оповіданні фольклорні мотиви, влучні народні вислови, різноманітні художні засоби. Тому читати оповідання легко та цікаво.

Книга «Підбрехач» є одним із анекдотичних творів, що дають можливість читачеві посміятися не тільки над героями, а й над людськими вадами. Це оповідання належить до групи бурлескно-реалістичних творів. Характери персонажів автору вдається розкрити через живі діалоги та різноманітні художні засоби.

Скачати книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете в нашій бібліотеці електронних книг. Якщо ви полюбляєте народний гумор, оповідання вам сподобається!

Також ви можете читати онлайн книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою, що розміщена на нашому сайті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Підбрехач» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *