«Підхмарне лихо» Давид Б. (Пьер-Франсуа Бошар)

«Підхмарне лихо» Давид Б. (Пьер-Франсуа Бошар)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
544 переглядів
544 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Підхмарне лихо» Давида Б. (Пьера-Франсуа Бошара) (анотація)

Основою для твору, який пропонується увазі, стали події з реального життя автора, пережиті у дитинстві. Це автобіографічна робота, у якій показано почуття і емоції, викликані конкретними ситуаціями. Почавши читати онлайн книгу «Підхмарне лихо» Давида Б. (Пьера-Фрасуа-Бошара) українською мовою, ви одразу ж познайомитесь з хлопцем на ймення П’єр-Франсуа, який жив звичайним життям разом зі своєю родиною.

Вечорами сімейство збиралось за одним столом, батько розповідав про Біблію, а потім, вже перед сном, вони з мамою читали пригодницькі книжки. Їх життя було безтурботним і щасливим. А потім прийшла біда. У брата головного героя почались прояви епілепсії. Для родини це стало справжнім випробуванням. Батьки звертались до різних лікарів, знахарів, вдавались до експериментів…

П’єр-Франсуа спостерігав за тим, що відбувається, але нічого не міг вдіяти, бо був ще малим. В той же час він почав цікавитись темою війни і уявляти себе хоробрим воїном, який долає монстра (насправді то була братова хвороба). Як відбувався процес його дорослішання, з чим змушений був головний герой зіткнутись у житті, а потім і змиритись?

Дізнаєтесь про це, якщо захочете скачати книгу «Підхмарне лихо» Давида Б. (Пьера-Фрасуа-Бошара) українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого ресурсу. Можливо, для когось вона стане нагадуванням, як важливо берегти і любити своїх близьких.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Підхмарне лихо» Давида Б. (Пьера-Франсуа Бошара) та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Підхмарне лихо» Давида Б. (Пьера-Франсуа Бошара): fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Підхмарне лихо» Давида Б. (Пьера-Франсуа Бошара) і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Підхмарне лихо» Давида Б. (Пьера-Франсуа Бошара)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *