«Підкова» Ірина Жиленко

Вірш «Підкова» Ірина Жиленко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
947 переглядів
947 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Підкова» Ірини Жиленко

Підкова
Ірина Жиленко

Була зима. Ішов зелений сніг.
За ним — рожевий. Потім — фіалковий.
І раптом протрюхикав на коні
Дідусь Мороз. І загубив підкову.

Та не просту. А золоту. Таким,
на місяць схожим, серпиком лежала, —
аж розгубились в небі літаки,
кричали: “Мама!” —
Й крильцями дрижали.

А я знайшла. Сказала їй: — Світи
тут, на вікні. Щоб все мені збулося! —
Зійшлися і роззявили роти
сімсот роззяв. Стоять вони і досі…

Круг них світився то зелений сніг,
то голубий, то ніжно-фіалковий.
Вони стояли вперто, день при дні, —
зачарувала їх моя підкова.

Що ж, покладу підкову в чемодан,
куплю я шубу. А тоді поїду
в Лапландію. Хоч трішки і шкода,
вже так і буть — віддам підкову Діду.

Оце і все. А сніг звичайним став.
Легкий і рівний, пада, пада, пада…
Роти закрили всі сімсот роззяв.
І розійшлись… І полягали спати.

Аналiз вiрша «Підкова» Ірини Жиленко

Вірш «Підкова» Ірини Жиленко — це історія чудесної знахідки ліричної героїні. Подеколи читачі вважають, що дівчина з твору і є поетеса. Чи знаходили ви колись у дитинстві річ, яку вважали чарівною? Чи загадували ви бажання?

Одного разу дівчинка знайшла золоту підкову. А, можливо, ця підкова знайшла свою людину? Це не звичайна річ, вона може виконати бажання. Як вона не старалась, мрія не могла збутися, адже ця підкова належала не їй. Радимо читати онлайн усім вірш «Підкова» Ірини Жиленко українською мовою.

Головна героїня була дуже порядною людиною, тому вирішила повернути підкову Діду Морозу – як же ж без неї зможе бути його кінь? Справжня, повчальна казочка у вірші обов’язково поверне вас у дитинство. Всі ми в малому віці віримо в чудо, в те, що є чарівна паличка або підкова, і тільки від нас залежить, куди заведуть мрії.

Скачати вірш «Підкова» Ірини Жиленко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Підкова» Ірини Жиленко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Підкова» Ірини Жиленко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *