«Пікнік на льоду» Андрій Юрійович Курков

«Пікнік на льоду» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1959 переглядів
1959 переглядів

Про книгу «Пікнік на льоду» Андрія Юрійовича Куркова

Книга «Пікнік на льоду» – перша частина однойменної дилогії (друга назва цієї серії – «Журналіст Віктор Золотарьов»). Андрій Юрійович Курков у незвичайному екзотичному ракурсі показує хаос дев’яностих років минулого століття та місце звичайного журналіста-письменника, який прагне продемонструвати світові свій талант.

Головний герой книги Віктор Золотарьов розумів, що виживати в цей непростий час треба будь-якими способами. Плекаючи свою давню мрію стати письменником, чоловік одразу розчарувався – його оповідання не прийняли до друку навіть у газеті. Проте невдовзі Віктор отримає дивну пропозицію від невідомих замовників: писати некрологи про живих людей – впливових та відомих особистостей. Амбітний чоловік погоджується та дуже скоро розуміє, що саме з цим жанром він справляється блискуче.

Інтриги роману «Пікнік на льоду» закручуються з неймовірною силою. Кримінальні угруповання, низка загадкових смертей, а ти і не розумієш, що твоя щоденна творчість є справжнім жахіттям, що увірвалося в розмірене життя українців. Покірне виконання замовлень без особливого осмислення, сірі та спокійні будні, але чи надовго все це? З цієї небезпечної гри вийти живим дуже складно…

Незважаючи на гостросюжетність книги та напруженість, що зростає з кожною сторінкою, роман написаний рівно та спокійно, ніби відображаючи душевний стан головного героя. Автор майстерно підкреслив покірність та байдужість Віктора, його згоду на рішення, прийняті сторонніми людьми. До чого призведе така життєва позиція чоловіка, ви побачите, якщо вирішите скачати «Пікнік на льоду» Андрія Юрійовича Куркова.

«Родзинкою» сюжетної лінії твору є звичайний пінгвін – він живе вдома у головного героя в якості домашньої тварини. Його роль у цій загадковій історії виявиться дуже цікавою та непередбачуваною.

Пропонуємо читати онлайн цей оригінальний роман на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Для скачування в нашій віртуальній бібліотеці ви можете вибрати будь-який із запропонованих форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Пікнік на льоду» Андрія Юрійовича Куркова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пікнік на льоду» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *