«Пікнік на узбіччі» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

«Пікнік на узбіччі» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
326 переглядів
326 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пікнік на узбіччі» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького (анотація)

Фантастична повість Бориса та Аркадія Стругацьких «Пікнік на узбіччі» написана в 1972 році, через сім років була відзнята екранізація, яка збільшила популярність твору в багато разів.

Прибульці — це правда чи міф? Цього не знає ніхто, але події у творі відбуваються у вигаданому світі, тому припустимо, що вони існують. Ніхто не думав, що після свого перебування на іншій планеті вони залишать після себе сліди. Що саме вони залишили? Чи зможуть тогочасні вчені знайти та вивчити всі артефакти? Радимо читати онлайн усім книгу «Пікнік на узбіччі» Бориса та Аркадія Стругацького українською мовою.

Зони, які залишили за собою, дуже небезпечні, – ніхто не знає, чи зможе він вийти з неї та здобути такі бажані речі. Не дивлячись на це, знаходяться люди — сталкери, які наважуються зробити цей крок.

Чи принесе їм це купу грошей та шалену популярність або вони загинуть, не дізнавшись правди?

Неймовірні пригоди вже чекають кожного читача, а тому варто скачати книгу «Пікнік на узбіччі» Бориса та Аркадія Стругацьких українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пікнік на узбіччі» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пікнік на узбіччі» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *