«Пісеньки та наспіви: небилиці» Роберт Кувер

«Пісеньки та наспіви: небилиці» Роберт Кувер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
442 переглядів
442 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пісеньки та наспіви: небилиці» Роберта Кувера (анотація)

Одна з найкращих збірок оповідань в американській повоєнній прозі. Комічні, еротичні й реалістичні версії біблійних, казкових і легендарних історій. «Небилиці» Роберта Кувера закріпили за ним статус найвпливовішого і найвигадливішого експериментатора свого покоління, а також утвердили металітературу як провідну постмодерністську стратегію.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пісеньки та наспіви: небилиці» Роберта Кувера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісеньки та наспіви: небилиці» Роберта Кувера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *