«Після тебе. Книга 2» Джоджо Мойєс

«Після тебе. Книга 2» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20861 переглядів
20861 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Після тебе. Книга 2» Джоджо Мойєс (анотація)

Роман “Після тебе” є продовженням першої частини циклу “До зустрічі з тобою” з однойменною назвою. Знову Джоджо Мойєс запрошує читача розділити всі радощі й негаразди головної героїні Луїзи Кларк – щирої та простої дівчини, яка живе вірою у щастя і безмежне кохання.

Лу пережила страшну трагедію – з життя пішов її коханий. Після страшної аварії, що скалічила його душу й тіло, Уілл не міг змусити себе знову насолоджуватися життям. Шість місяців Лу намагалася витягнути його з депресивної прірви, проте зусилля виявилися марними.

Дівчина повертається додому і відкриває нову сторінку свого життя. Випадково вона потрапляє до групи психологічної підтримки і відчуває, що саме там може вилікувати поранене серце. Серед нових знайомих Лу зустрічає Сема Філдинга – лікаря, який працює на “швидкій допомозі”. Чи виявиться їхнє спілкування доленосним, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати книгу “Після тебе” до кінця.

Початок твору ніби повертає читача до першої частини циклу. Знову Лу працює в кафе й пливе за течією, не намагаючись щось змінювати. Єдина відмінність між “минулою” і “теперішньою” Луїзою – зараз її в думках переслідує Уілл.

І доля знову підкидає їй дивний випадок, намагаючись витягнути з душевного застою – вона ледь не вмирає, проте залишається живою та опиняється в оточенні цікавих та емпатійних людей. Звідси і починається її шлях до нового життя…

Джоджо Мойєс любить загравати з читачем, дражнячи його привабливим динамічним сюжетом з неочікуваними поворотами. Здавалося б, кохання має увірватися в життя головної героїні вже з перших сторінок, проте авторка не поспішає наповнювати свою книгу банальними рисами любовного роману.

Перш ніж Лу усвідомить, що їй подарувало життя, читач стане свідком нелегкого підйому Луїзи з емоційного дна і поступового налаштування на “білу смугу” життя. У цьому їй допоможуть цікаві й загадкові персонажі, які додадуть сюжету певної “перчинки” та інтриги. Книгу “Після тебе” обов’язково треба скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн тим, кому важко переступати через себе у пошуках нового щастя.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Після тебе. Книга 2» Джоджо Мойєс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Після тебе. Книга 2» Джоджо Мойєс

Мої друзі. Блазнювата компанія. Але ж усі друзі такі, правда?

Стало трохи краще. Справді. Я згадала як Марк казав: дорога з володінь горя ніколи не буває прямою. Будуть і погані дні, і хороші. Просто сьогодні був поганий день, такий собі вигин моєї дороги – його треба просто пройти, просто пережити.

-Іноді рухатися вперед – значить захищати свої інтереси. І ти у глибині душі сама це знаєш. Якщо Ділі і справді принесла тобі негаразди і хаос у твоє життя, тоді ти, мабуть, просто дійшла єдиного правильного висновку.

-Так, так. – Присутні закивали. – Не будь надто суворою із собою. Ти ж лише людина.

Вони всі були такі милі, так доброзичливо мені всміхалися, так хотіли, щоб мені стало хоч трохи краще. Я майже їм повірила.

Наші погляди зустрілись і все змінилося. Я зрозуміла, що зробила. Я зрозуміла, що стала для когось якорем, причиною лишитися. Я зрозуміла, що чогось варта.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Після тебе. Книга 2» Джоджо Мойєс

Одна відповідь до “Після тебе. Книга 2”

  1. Анна Анна сказав:

    Давно я не читала романів, які своїм сюжетом перенесуть мене ніби у серіал зі справжніми пристрастями. «Після тебе» – це продовження, яке довелось чекати дуже довго, і що я вам скажу, очікування того варте. Читається дуже легко, рекомендую від щирого серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *