«Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксана Стефанівна Забужко

«Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксана Стефанівна Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксани Стефанівни Забужко

Оксана Стефанівна Забужко – одна з найвідоміших сучасних українських письменниць, яку добре знають за кордоном, твори якої перекладені на багато мов світу. До збірки авторки «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» увійшли її оповідання й повісті, створені в різні періоди її творчості – він перших університетських спроб до найновіших творів. Книга завершується найновішою однойменною повістю, що розкриває болючу проблему українців – війну на Сході, а також конфліктність у стосунках між батьками і дітьми.

Герої творів Забужко – звичайні люди з нашого оточення. Вони кохають і ненавидять, радіють і розчаровуються, йдуть до своїх мрій та припускаються безлічі помилок. Книга «після третього дзвінка вхід до зали забороняється» – дуже строката праця авторки. Кожен з дванадцяти творів символічно виражає певну ідею, показує різні сторони нашої особистості, зачіпає різноманітні особисті й суспільні теми.

«Родзинками» збірника є найвідоміші твори письменниці, добре знані за кордоном – «Казка про калинову сопілку», «Інопланетянин» тощо. Але й маловідомі оповідання, які ви знайдете на сторінках книги, є невід’ємною частиною творчого становлення Забужко.

Мова письменниці – тендітна й барвиста; вона поводить себе як окремий літературний герой: то несеться на читача з потоками метафор, епітетів та яскравих образів, то ллється тендітною сріблястою річечкою, огортаючи спокоєм та мелодикою. У цій книзі читач знайде літературну біографію авторки – більше тридцяти років творчих здобутків. Остання повість, за якою збірка отримала свою назву, розкриває нелегкі стосунки між матір’ю й донькою, показуючи суперечливість материнської любові та вічний конфлікт між молодістю й зрілістю.

Якщо ви цікавитеся сучасною українською літературою, вам обов’язково слід скачати «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксани Стефанівни Забужко. Ця праця не лише вразить філософською глибиною, а й актуальністю й реалістичністю, змусить замислитися над точками дотику зі світом, в якому ми живемо. Шукайте цю збірку на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають змогу читати онлайн твори талановитої письменниці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Цензор снів
Цензор снів Юрій Павлович Винничук
Ги-ги-и
Ги-ги-и Юрій Павлович Винничук

Відгуки на книгу «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксани Стефанівни Забужко

Комментарии для сайта Cackle