«Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксана Забужко

«Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1227 переглядів
1227 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксани Забужко (анотація)

Оксана Стефанівна Забужко – одна з найвідоміших сучасних українських письменниць, яку добре знають за кордоном, твори якої перекладені на багато мов світу. До збірки авторки «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» увійшли її оповідання й повісті, створені в різні періоди її творчості – він перших університетських спроб до найновіших творів. Книга завершується найновішою однойменною повістю, що розкриває болючу проблему українців – війну на Сході, а також конфліктність у стосунках між батьками і дітьми.

Герої творів Забужко – звичайні люди з нашого оточення. Вони кохають і ненавидять, радіють і розчаровуються, йдуть до своїх мрій та припускаються безлічі помилок. Книга «після третього дзвінка вхід до зали забороняється» – дуже строката праця авторки. Кожен з дванадцяти творів символічно виражає певну ідею, показує різні сторони нашої особистості, зачіпає різноманітні особисті й суспільні теми.

«Родзинками» збірника є найвідоміші твори письменниці, добре знані за кордоном – «Казка про калинову сопілку», «Інопланетянин» тощо. Але й маловідомі оповідання, які ви знайдете на сторінках книги, є невід’ємною частиною творчого становлення Забужко.

Мова письменниці – тендітна й барвиста; вона поводить себе як окремий літературний герой: то несеться на читача з потоками метафор, епітетів та яскравих образів, то ллється тендітною сріблястою річечкою, огортаючи спокоєм та мелодикою. У цій книзі читач знайде літературну біографію авторки – більше тридцяти років творчих здобутків. Остання повість, за якою збірка отримала свою назву, розкриває нелегкі стосунки між матір’ю й донькою, показуючи суперечливість материнської любові та вічний конфлікт між молодістю й зрілістю.

Якщо ви цікавитеся сучасною українською літературою, вам обов’язково слід скачати «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксани Стефанівни Забужко. Ця праця не лише вразить філософською глибиною, а й актуальністю й реалістичністю, змусить замислитися над точками дотику зі світом, в якому ми живемо. Шукайте цю збірку на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також усі бажаючі мають змогу читати онлайн твори талановитої письменниці безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксани Забужко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Після третього дзвінка вхід до зали забороняється» Оксани Забужко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *