«Пісні про любов і вічність (збірник)» Любко Дереш

«Пісні про любов і вічність (збірник)» Любко Дереш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4152 переглядів
4152 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пісні про любов і вічність (збірник)» Любомира Дереша (анотація)

Ці історії – проза мандрів. Мандрів у пошуках себе. Бо, коли одного разу ти розумієш, що все, чим володів дотепер (чи то воно володіло тобою), більше не має сенсу, час вирушати у подорож. Що чекає на тебе в пункті призначення? Перетворення? Чи зустріч зі своїм невідомим, проте справжнім «я», що раз у раз намагається дати знак про своє існування і, врешті, приречене бути почутим?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пісні про любов і вічність (збірник)» Любомира Дереша українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Пісні про любов і вічність (збірник)» Любомира Дереша

Але не тільки (й не стільки) еміграції буквальної, зовнішньої, скільки еміграції внутрішньої, коли зовнішні обставини перестають приносити нам те відчуття комфорту й безпеки, яке приносили раніше(зауважу,людина здатна вважати безпечною навіть найбільш обтяжливу ситуацію, аби в ній була стабільність)

Був четвер, напевне, найкращий день тижня – ще не п'ятниця, немає поспіху вриватись у вихідні, але вже й не середа – не це відчуття недосказаності на роботі й неясності в житті.

Четвер – такий день, коли насущні питання життя непокоять менш за все.

Не знаю, чи колись іще побачимося з Артуром, цією беззубою змією з вервицею рудракші в кишені, але знаю точно, що на плацкартній полиці мого серця в поїзді, який, розтинаючи ніч, їде на схід, у бік світанку, є місце для нього теж.

Є два моменті в житті, коли ми відчуваемо плинність

часу по-справжньому. Першиий – це коли ми підростаемо

і в нас кожен день щось змінюється в тілі… І другий

період – десь моему віці. Ти починаеш старіти, і все

знову змінюється дуже стрімко, раптово….

… Весь інший час – від вісімнадцяти до п'ятидесяти восьми – суцільна ілюзія. Не довіряй їй. Здається, ніби нічого не міняється, але насправді це не так.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісні про любов і вічність (збірник)» Любомира Дереша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *