«Пісні про волю» Леся Українка

«Пісні про волю» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
648 переглядів
648 переглядів

Про книгу «Пісні про волю» Лесі Українки

Книга «Пісні про волю» являє собою цикл поетичних творів відомої української поетеси Лесі Українки, яка стала класиком літератури. Роки її життя прийшлися на той період, коли у країні відбувались революційні події. Це був початок 20-го століття, починались серйозні зміни, які творча натура поетеси відчувала дуже гостро.

Той, хто буде читати онлайн книгу «Пісні про волю» Лесі Українки українською мовою, зможе відчути, що вона мала сильний характер, і у творах це не могло не відображатись. Зібрані у даній добірці твори стали відповіддю письменниці на те, що відбувалось довкола неї. Звісно, це була емоційна реакція, яка спрямовувалась на те, щоб підняти бойовий дух людей, вселити їм віру у власні сили.

Леся Українка наголошувала на тому, що поняття волі несумісне з ідеями тиранії чи тоталітаризму. А ще вона хотіла, щоби народ припинив співати жалібні пісні, а переключився на бойові, оптимістичні, ті, які піднімають настрій і дають енергію.

Тому, хто хоче підзарядитись поезією, варто скачати книгу «Пісні про волю» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Пісні про волю» Лесі Українки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісні про волю» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *