«Пісні про волю» Леся Українка

«Пісні про волю» Леся Українка

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2010 переглядів

Короткий зміст книги «Пісні про волю» Лесі Українки (анотація)

Книга «Пісні про волю» являє собою цикл поетичних творів відомої української поетеси Лесі Українки, яка стала класиком літератури. Роки її життя прийшлися на той період, коли у країні відбувались революційні події. Це був початок 20-го століття, починались серйозні зміни, які творча натура поетеси відчувала дуже гостро.

Той, хто буде читати онлайн книгу «Пісні про волю» Лесі Українки українською мовою, зможе відчути, що вона мала сильний характер, і у творах це не могло не відображатись. Зібрані у даній добірці твори стали відповіддю письменниці на те, що відбувалось довкола неї. Звісно, це була емоційна реакція, яка спрямовувалась на те, щоб підняти бойовий дух людей, вселити їм віру у власні сили.

Леся Українка наголошувала на тому, що поняття волі несумісне з ідеями тиранії чи тоталітаризму. А ще вона хотіла, щоби народ припинив співати жалібні пісні, а переключився на бойові, оптимістичні, ті, які піднімають настрій і дають енергію.

Тому, хто хоче підзарядитись поезією, варто скачати книгу «Пісні про волю» Лесі Українки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) на нашому сайті.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пісні про волю» Лесі Українки та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пісні про волю» Лесі Українки: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пісні про волю» Лесі Українки і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Пісні про волю» Лесі Українки українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісні про волю» Лесі Українки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *