«Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джордж Р. Р. Мартін

«Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
794 переглядів
794 переглядів

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Книга «Пісня льоду і полум’я. Книга 1. Гра престолів» є першою частиною легендарного фентезійної саги «Пісня льоду і полум’я». Джордж Р. Р. Мартін запрошує всіх охочих до пригодницьких історій до колоритного світу Сімох Королівств, в якому триває нескінченне протистояння за владу.

Кілька вельможних родин заявляють про своє право на престол, а в цей час могутня країна здригається від нашестя зовнішніх ворогів. Історія, сповнена нескінченних інтриг, королівських змов та драматичних поворотів, не залишить байдужим жодного поціновувача якісного фентезі.

З романом «Пісня льоду і полум’я. Книга 1. Гра престолів» та іншими книгами серії проходять цілі життя персонажів, змінюються епохи та з’являються нові обличчя, які впливають на долю цілої держави. У творі дуже багато персонажів, але кожен з них розкривається максимально детально. Сприймати цей роман можна як грандіозне полотно, зіткане з політичних, соціальних, любовно-драматичних і сімейних ниток, що створюють яскравий і заплутаний сюжетний візерунок. Лорди, воїни, маги живуть своїм насиченим життям – змагаються за владу і вмирають, кохають та плетуть інтриги, розкривають таємниці та шукають кращої долі…

Часто цю книгу порівнюють з казкою в середньовічному форматі. Дійсно, мелодійна та легка манера роману, його схожість на викладення легенд і міфів відкриває перед читачами магічний світ, в якому роками тривають зима і літо, а кривава війна спустошує будь-які надії у свідомості людей. Розповідь йдеться від кількох персонажів, що допомагає краще зрозуміти їхні емоції, почуття, сумніви, відчути себе частиною цієї багатовимірної картини.

Якщо ви є прихильником яскравих історій в дусі середньовічного бойового фентезі, з кількома заплутаними сюжетними лініями та високим емоційним накалом, радимо скачати «Пісня льоду і полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джорджа Р. Р. Мартіна. Цей роман давно став всесвітньо відомою класикою фентезі та протягом восьми років виходив на телеекрани у вигляді однойменного серіалу.

Знайти цей легендарний твір ви можете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви бажаєте читати онлайн цей захоплюючий роман, з нами ви можете це зробити безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *