«Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джордж Р. Р. Мартін

«Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джорджа Р. Р. Мартін

Книга «Пісня льоду і полум’я. Книга 1. Гра престолів» є першою частиною легендарного фентезійної саги «Пісня льоду і полум’я». Джордж Р. Р. Мартін запрошує всіх охочих до пригодницьких історій до колоритного світу Сімох Королівств, в якому триває нескінченне протистояння за владу.

Кілька вельможних родин заявляють про своє право на престол, а в цей час могутня країна здригається від нашестя зовнішніх ворогів. Історія, сповнена нескінченних інтриг, королівських змов та драматичних поворотів, не залишить байдужим жодного поціновувача якісного фентезі.

З романом «Пісня льоду і полум’я. Книга 1. Гра престолів» та іншими книгами серії проходять цілі життя персонажів, змінюються епохи та з’являються нові обличчя, які впливають на долю цілої держави. У творі дуже багато персонажів, але кожен з них розкривається максимально детально. Сприймати цей роман можна як грандіозне полотно, зіткане з політичних, соціальних, любовно-драматичних і сімейних ниток, що створюють яскравий і заплутаний сюжетний візерунок. Лорди, воїни, маги живуть своїм насиченим життям – змагаються за владу і вмирають, кохають та плетуть інтриги, розкривають таємниці та шукають кращої долі…

Часто цю книгу порівнюють з казкою в середньовічному форматі. Дійсно, мелодійна та легка манера роману, його схожість на викладення легенд і міфів відкриває перед читачами магічний світ, в якому роками тривають зима і літо, а кривава війна спустошує будь-які надії у свідомості людей. Розповідь йдеться від кількох персонажів, що допомагає краще зрозуміти їхні емоції, почуття, сумніви, відчути себе частиною цієї багатовимірної картини.

Якщо ви є прихильником яскравих історій в дусі середньовічного бойового фентезі, з кількома заплутаними сюжетними лініями та високим емоційним накалом, радимо скачати «Пісня льоду і полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джорджа Р. Р. Мартіна. Цей роман давно став всесвітньо відомою класикою фентезі та протягом восьми років виходив на телеекрани у вигляді однойменного серіалу.

Знайти цей легендарний твір ви можете в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви бажаєте читати онлайн цей захоплюючий роман, з нами ви можете це зробити безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Шпигунка
Шпигунка Пауло Коельйо
Коханці юстиції
Коханці юстиції Юрій Андрухович
Шопенгауер як ліки
Шопенгауер як ліки Ірвін Ялом
Стріляй, як дівчисько
Стріляй, як дівчисько Мері Дженнінґз Геґар

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 1. Гра престолів» Джорджа Р. Р. Мартін