«Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джордж Р. Р. Мартін

«Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
403 переглядів
403 переглядів

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Книга «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» – третя частина чотиритомного циклу «Пісня льоду і полум’я». Ця легендарна фентезійна епопея завоювала серця читачів з усього світу. Вона перекладена на двадцять мов та посідає перші сходинки багатьох читацьких рейтингів.

Джордж Р. Р. Мартин створив не просто пригодницьку сагу в жанрі фантастичного екшену – він винайшов ключик до сердець істинних літературних гурманів, які із захопленням спостерігають за масштабним казковим всесвітом, перебуваючи в напруженні від запеклої боротьби ворогуючих королівських кланів.

Ця страшна і кривава історія розпочалася романом «Гра престолів» – представники сімох королівств змагалися за владу, не помічаючи, як вороги ззовні знищують їх войовничий союз. Однак жадоба влади зробила неймовірне – брати були готові вбивати одне одного заради того, щоб сісти на Залізний трон, який дав би майже безмежну владу.

У романі «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» ми наближаємося до кульмінації цієї братовбивчої війни – не раз від неї здригнеться земля, а п’ять могутніх королів покажуть, на які хитрощі та підступні інтриги вони здатні у гонитві за славою та владою.

Книга вражає не лише яскравими сценами протистоянь та лабіринтом інтриг, а й красивими легендами із середньовічним відлунням, органічно вплетеними в сюжетну канву. Перед читачем розкриваються образи відважних лицарів, затьмарює розум опис мальовничої дикої природи, і відчуваєш, що ця північна казка приховує багато дивних сюрпризів.

І дійсно: хтось змагається до останнього в шкурі вовка, хтось переборює власну смерть заради своєї дітей… Цей роман сповнений справжніх почуттів та емоцій, що запалюють своєю силою читачів та відправляють їх в атмосферну пригоду.

Кейтилін, Семвел, Бран та інші улюбленці читачів переходять з книги до книги, розкриваючись все більше та дивуючи своїх прихильників новими одкровеннями. Усі бажаючі мають змогу скачати «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джорджа Р. Р. Мартіна на нашому сайті. Передостання частина тетралогії чекає на вас в електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей славнозвісний твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *