«Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джордж Р. Р. Мартин

«Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джордж Р. Р. Мартин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джордж Р. Р. Мартин

Книга «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» – третя частина чотиритомного циклу «Пісня льоду і полум’я». Ця легендарна фентезійна епопея завоювала серця читачів з усього світу. Вона перекладена на двадцять мов та посідає перші сходинки багатьох читацьких рейтингів.

Джордж Р. Р. Мартин створив не просто пригодницьку сагу в жанрі фантастичного екшену – він винайшов ключик до сердець істинних літературних гурманів, які із захопленням спостерігають за масштабним казковим всесвітом, перебуваючи в напруженні від запеклої боротьби ворогуючих королівських кланів.

Ця страшна і кривава історія розпочалася романом «Гра престолів» – представники сімох королівств змагалися за владу, не помічаючи, як вороги ззовні знищують їх войовничий союз. Однак жадоба влади зробила неймовірне – брати були готові вбивати одне одного заради того, щоб сісти на Залізний трон, який дав би майже безмежну владу.

У романі «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» ми наближаємося до кульмінації цієї братовбивчої війни – не раз від неї здригнеться земля, а п’ять могутніх королів покажуть, на які хитрощі та підступні інтриги вони здатні у гонитві за славою та владою.

Книга вражає не лише яскравими сценами протистоянь та лабіринтом інтриг, а й красивими легендами із середньовічним відлунням, органічно вплетеними в сюжетну канву. Перед читачем розкриваються образи відважних лицарів, затьмарює розум опис мальовничої дикої природи, і відчуваєш, що ця північна казка приховує багато дивних сюрпризів.

І дійсно: хтось змагається до останнього в шкурі вовка, хтось переборює власну смерть заради своєї дітей… Цей роман сповнений справжніх почуттів та емоцій, що запалюють своєю силою читачів та відправляють їх в атмосферну пригоду.

Кейтилін, Семвел, Бран та інші улюбленці читачів переходять з книги до книги, розкриваючись все більше та дивуючи своїх прихильників новими одкровеннями. Усі бажаючі мають змогу скачати «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джорджа Р. Р. Мартіна на нашому сайті. Передостання частина тетралогії чекає на вас в електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей славнозвісний твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Співуча пташка
Співуча пташка Сесілія Агерн
Мости округу Медісон
Мости округу Медісон Роберт Джеймс Воллер
Королівство жахів
Королівство жахів Джин Філліпс
Закохані у львівський дощ
Закохані у львівський дощ Анастасія Ізотова

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джордж Р. Р. Мартин