«Буря мечів. Пісня льоду й полум’я. Книга 3» Джордж Р. Р. Мартін

«Буря мечів. Пісня льоду й полум’я. Книга 3» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3978 переглядів
3978 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Буря мечів. Пісня льоду й полум’я. Книга 3» Джорджа Р. Р. Мартіна (анотація)

Книга «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» – третя частина чотиритомного циклу «Пісня льоду і полум’я». Ця легендарна фентезійна епопея завоювала серця читачів з усього світу. Вона перекладена на двадцять мов та посідає перші сходинки багатьох читацьких рейтингів.

Джордж Р. Р. Мартин створив не просто пригодницьку сагу в жанрі фантастичного екшену – він винайшов ключик до сердець істинних літературних гурманів, які із захопленням спостерігають за масштабним казковим всесвітом, перебуваючи в напруженні від запеклої боротьби ворогуючих королівських кланів.

Ця страшна і кривава історія розпочалася романом «Гра престолів» – представники сімох королівств змагалися за владу, не помічаючи, як вороги ззовні знищують їх войовничий союз. Однак жадоба влади зробила неймовірне – брати були готові вбивати одне одного заради того, щоб сісти на Залізний трон, який дав би майже безмежну владу.

У романі «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» ми наближаємося до кульмінації цієї братовбивчої війни – не раз від неї здригнеться земля, а п’ять могутніх королів покажуть, на які хитрощі та підступні інтриги вони здатні у гонитві за славою та владою.

Книга вражає не лише яскравими сценами протистоянь та лабіринтом інтриг, а й красивими легендами із середньовічним відлунням, органічно вплетеними в сюжетну канву. Перед читачем розкриваються образи відважних лицарів, затьмарює розум опис мальовничої дикої природи, і відчуваєш, що ця північна казка приховує багато дивних сюрпризів.

І дійсно: хтось змагається до останнього в шкурі вовка, хтось переборює власну смерть заради своєї дітей… Цей роман сповнений справжніх почуттів та емоцій, що запалюють своєю силою читачів та відправляють їх в атмосферну пригоду.

Кейтилін, Семвел, Бран та інші улюбленці читачів переходять з книги до книги, розкриваючись все більше та дивуючи своїх прихильників новими одкровеннями. Усі бажаючі мають змогу скачати «Пісня льоду і полум’я. Книга 3. Буря мечів» Джорджа Р. Р. Мартіна на нашому сайті. Передостання частина тетралогії чекає на вас в електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн цей славнозвісний твір безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Буря мечів. Пісня льоду й полум’я. Книга 3» Джорджа Р. Р. Мартіна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Буря мечів. Пісня льоду й полум’я. Книга 3» Джорджа Р. Р. Мартіна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Буря мечів. Пісня льоду й полум’я. Книга 3» Джорджа Р. Р. Мартіна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Буря мечів. Пісня льоду й полум’я. Книга 3» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *