«Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джордж Р. Р. Мартін

«Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
312 переглядів
312 переглядів

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джорджа Р. Р. Мартіна

Роман «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» – четверта частина пригодницької саги «Пісня льоду й полум’я». Ця історія про нескінченне протистояння й боротьбу за владу впливових королівських сімей, здавалося б, добігає свого кінця – війна завершилася, і на землях Семи Королівств запанувала незвична тиша.

Ланнистери готові святкувати перемогу, але спокійне життя – надто велика ілюзія. Повстанці все ще мріють захопити Залізний Трон Сімох Королівств і готують нові підступи й напади, роблячи ставку на ослаблені північні землі.

Джордж Р. Р. Мартін не зраджує своїй манері – він наповнив книгу фентезійними спецефектами, заплутаними сюжетними вихилясами, похмурими таємницями й підступними родинно-політичними інтригами. Особливо яскраво у цій частині циклу розкривається образ королеви Серсеї; також читач дізнається багато цікавих фактів про її оточення та родичів.

Гра престолів перейшла на новий рівень – тепер наймогутніші не просто змагаються за свій вплив на Вестерос, а намагаються обійти прокляття, що є давнім магічним передбаченням і багато сотень років лежить тягарем на всіх мешканцях королівства.

Прихильники серії з задоволенням згадають ключові моменти попередніх книг – автор деінде вдається до спогадів, завдяки чому розширює горизонти головних і другорядних персонажів, рефлексує разом з ними, показує їхні образи з неочікуваних боків. Книга «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків», в першу чергу, присвячена не бойовому екшену або магічним метаморфозам, а політичним стратегіям, пошукам розгадок на давні запитання. Сюрпризи підстерігають читача за кожним поворотом. Це – саме та серія, в якій спочатку можна захоплюватися персонажами від усього серця, а згодом кардинально змінити ставлення до них.

Якщо ви хочете наблизитися до розв’язки цієї неймовірної історії, поспішайте скачати «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джорджа Р.Р. Мартіна. Цей роман та інші твори циклу чекають на своїх прихильників у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також всі бажаючі можуть читати онлайн цю захоплюючу книгу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *