«Бенкет круків» Джордж Р. Р. Мартін

«Бенкет круків» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2283 переглядів
2283 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Бенкет круків» Джорджа Р. Р. Мартіна (анотація)

Роман «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» – четверта частина пригодницької саги «Пісня льоду й полум’я». Ця історія про нескінченне протистояння й боротьбу за владу впливових королівських сімей, здавалося б, добігає свого кінця – війна завершилася, і на землях Семи Королівств запанувала незвична тиша.

Ланнистери готові святкувати перемогу, але спокійне життя – надто велика ілюзія. Повстанці все ще мріють захопити Залізний Трон Сімох Королівств і готують нові підступи й напади, роблячи ставку на ослаблені північні землі.

Джордж Р. Р. Мартін не зраджує своїй манері – він наповнив книгу фентезійними спецефектами, заплутаними сюжетними вихилясами, похмурими таємницями й підступними родинно-політичними інтригами. Особливо яскраво у цій частині циклу розкривається образ королеви Серсеї; також читач дізнається багато цікавих фактів про її оточення та родичів.

Гра престолів перейшла на новий рівень – тепер наймогутніші не просто змагаються за свій вплив на Вестерос, а намагаються обійти прокляття, що є давнім магічним передбаченням і багато сотень років лежить тягарем на всіх мешканцях королівства.

Прихильники серії з задоволенням згадають ключові моменти попередніх книг – автор деінде вдається до спогадів, завдяки чому розширює горизонти головних і другорядних персонажів, рефлексує разом з ними, показує їхні образи з неочікуваних боків. Книга «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків», в першу чергу, присвячена не бойовому екшену або магічним метаморфозам, а політичним стратегіям, пошукам розгадок на давні запитання. Сюрпризи підстерігають читача за кожним поворотом. Це – саме та серія, в якій спочатку можна захоплюватися персонажами від усього серця, а згодом кардинально змінити ставлення до них.

Якщо ви хочете наблизитися до розв’язки цієї неймовірної історії, поспішайте скачати «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джорджа Р.Р. Мартіна. Цей роман та інші твори циклу чекають на своїх прихильників у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також всі бажаючі можуть читати онлайн цю захоплюючу книгу безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Бенкет круків» Джорджа Р. Р. Мартіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Бенкет круків» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *