«Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джордж Р. Р. Мартін

«Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джорджа Р. Р. Мартін

Роман «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» – четверта частина пригодницької саги «Пісня льоду й полум’я». Ця історія про нескінченне протистояння й боротьбу за владу впливових королівських сімей, здавалося б, добігає свого кінця – війна завершилася, і на землях Семи Королівств запанувала незвична тиша.

Ланнистери готові святкувати перемогу, але спокійне життя – надто велика ілюзія. Повстанці все ще мріють захопити Залізний Трон Сімох Королівств і готують нові підступи й напади, роблячи ставку на ослаблені північні землі.

Джордж Р. Р. Мартін не зраджує своїй манері – він наповнив книгу фентезійними спецефектами, заплутаними сюжетними вихилясами, похмурими таємницями й підступними родинно-політичними інтригами. Особливо яскраво у цій частині циклу розкривається образ королеви Серсеї; також читач дізнається багато цікавих фактів про її оточення та родичів.

Гра престолів перейшла на новий рівень – тепер наймогутніші не просто змагаються за свій вплив на Вестерос, а намагаються обійти прокляття, що є давнім магічним передбаченням і багато сотень років лежить тягарем на всіх мешканцях королівства.

Прихильники серії з задоволенням згадають ключові моменти попередніх книг – автор деінде вдається до спогадів, завдяки чому розширює горизонти головних і другорядних персонажів, рефлексує разом з ними, показує їхні образи з неочікуваних боків. Книга «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків», в першу чергу, присвячена не бойовому екшену або магічним метаморфозам, а політичним стратегіям, пошукам розгадок на давні запитання. Сюрпризи підстерігають читача за кожним поворотом. Це – саме та серія, в якій спочатку можна захоплюватися персонажами від усього серця, а згодом кардинально змінити ставлення до них.

Якщо ви хочете наблизитися до розв’язки цієї неймовірної історії, поспішайте скачати «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джорджа Р.Р. Мартіна. Цей роман та інші твори циклу чекають на своїх прихильників у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також всі бажаючі можуть читати онлайн цю захоплюючу книгу безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Облиш мене
Облиш мене Ґейл Форман
АСТРА
АСТРА Олександр Михед
Королівство шахраїв
Королівство шахраїв Лі Бардуго
Ми були брехунами
Ми були брехунами Емілі Локгарт

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 4. Бенкет круків» Джорджа Р. Р. Мартін