«Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джордж Р. Р. Мартін

«Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джорджа Р. Р. Мартін

Книга «Пісня льоду і полум’я. Книга 5. Танок драконів» – п’ята частина легендарної саги про магічні землі Сімох Королівств, в яких кривава війна між могутніми королівськими династіями стала звичайною повсякденністю. З усіх боків Королівства наростає військове протистояння – тепер у війну втягнуто не лише північ і Захід, а й південні та східні території. Джордж Р. Р. Мартін показує, як війна стає не засобом досягнення цілей, а справжньою пасткою, на яку добровільно погоджуються люди, не уявляючи, якою ціною вони можуть залишитися живими…

Письменник не прив’язується до окремих персонажів – він експериментує з їхніми долями, даючи зрозуміти читачеві, що хтось із них може в якийсь момент піти назавжди або раптово змінити вектор свого життєвого шляху. Книга вражає кожним сюжетним поворотом, і вже в середині роману перед нами постають зовсім нові персонажі, які вже подорослішали, набралися досвіду та мудрості, військової відваги та майстерності. Але вони також припускаються помилок, і там, де могло завершитися кровопролиття, воно спалахне з новою силою.

У романі «Пісня льоду і полум’я. Книга 5. Танок драконів» особливий акцент робиться на Дейнеріс Таргарієн – справжній «матері драконів», яка розпочинає активну діяльність після затишшя. Після попередньої частини серії – «Бенкет круків» – у п’ятій книзі ніби розривається блискавка – настільки вона рясніє динамікою та бойовими сценами, магічними перетвореннями й кривавими трагедіями.

Єдине, що йде рівномірно з твору у твір – поступове розкриття і розвиток персонажів, кожен з яких в будь-яку мить може зійти з арени дій. Це інтригує і напружує, хвилює і захоплює, змушує переживати той самий накал емоцій, притаманних усім героям цього епічного фентезі.

Якщо ви хочете скачати «Пісня льоду і полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джорджа Р. Р. Мартіна, рекомендуємо це зробити на нашому сайті, де ви знайдете цей твір та інші книги письменника у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей роман в нашій віртуальній бібліотеці. Усі матеріали ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

На лезі клинка
На лезі клинка Джо Аберкромби
Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання
Курячий бульйон для душі... Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк, Джек Кенфілд
Королівство шахраїв
Королівство шахраїв Лі Бардуго
Ми були брехунами
Ми були брехунами Емілі Локгарт

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джорджа Р. Р. Мартін