«Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джордж Р. Р. Мартін

«Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джордж Р. Р. Мартін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
479 переглядів
479 переглядів

Про книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Книга «Пісня льоду і полум’я. Книга 5. Танок драконів» – п’ята частина легендарної саги про магічні землі Сімох Королівств, в яких кривава війна між могутніми королівськими династіями стала звичайною повсякденністю. З усіх боків Королівства наростає військове протистояння – тепер у війну втягнуто не лише північ і Захід, а й південні та східні території. Джордж Р. Р. Мартін показує, як війна стає не засобом досягнення цілей, а справжньою пасткою, на яку добровільно погоджуються люди, не уявляючи, якою ціною вони можуть залишитися живими…

Письменник не прив’язується до окремих персонажів – він експериментує з їхніми долями, даючи зрозуміти читачеві, що хтось із них може в якийсь момент піти назавжди або раптово змінити вектор свого життєвого шляху. Книга вражає кожним сюжетним поворотом, і вже в середині роману перед нами постають зовсім нові персонажі, які вже подорослішали, набралися досвіду та мудрості, військової відваги та майстерності. Але вони також припускаються помилок, і там, де могло завершитися кровопролиття, воно спалахне з новою силою.

У романі «Пісня льоду і полум’я. Книга 5. Танок драконів» особливий акцент робиться на Дейнеріс Таргарієн – справжній «матері драконів», яка розпочинає активну діяльність після затишшя. Після попередньої частини серії – «Бенкет круків» – у п’ятій книзі ніби розривається блискавка – настільки вона рясніє динамікою та бойовими сценами, магічними перетвореннями й кривавими трагедіями.

Єдине, що йде рівномірно з твору у твір – поступове розкриття і розвиток персонажів, кожен з яких в будь-яку мить може зійти з арени дій. Це інтригує і напружує, хвилює і захоплює, змушує переживати той самий накал емоцій, притаманних усім героям цього епічного фентезі.

Якщо ви хочете скачати «Пісня льоду і полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джорджа Р. Р. Мартіна, рекомендуємо це зробити на нашому сайті, де ви знайдете цей твір та інші книги письменника у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf. Також пропонуємо вам читати онлайн цей роман в нашій віртуальній бібліотеці. Усі матеріали ви отримаєте безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісня льоду й полум’я. Книга 5. Танок драконів» Джорджа Р. Р. Мартіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *