«Пісня про Роланда»

«Пісня про Роланда»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2034 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пісня про Роланда» (анотація)

Книга «Пісня про Роланда» – один з найвеличніших творів давнього європейського епосу, що оспівує героїзм лицарів, їхні відчайдушні подвиги, вірність і непохитність своїй країні та королю. Саме таким з перших сторінок поеми читачі бачать Роланда – завзятого воїна армії франків Карла Великого.

Автор детально описав історичні події, створивши яскраві та харизматичні образи головних і другорядних героїв, реалістично змалювавши жорстокі битви, мужність воїнів та боягузтво зрадників. Мужньому Роланду протистоїть підступний хитрун Ганелон – заклятий ворог лицаря. Чи переможе Роланд Ганелона та його спільників, ви дізнаєтеся, вирішивши читати онлайн книгу «Пісня про Роланда» українською мовою.

Цей твір досить актуальний і зараз, адже тема війни – завжди хвилююча і глибока, а вічні дилеми стосовно прибічників війни і миру викликають гострі суперечки. «Пісня про Роланда» вважається однією з найкрасивіших ліро-епічних творів давньої літератури, а відповідний літературний стиль, опис давніх французьких звичаїв з перших сторінок занурюють у героїчну атмосферу Середньовічної Європи.

Багато століть цей легендарний твір надихав французьких воїнів на військові перемоги. Якщо ви хочете доторкнутися до давньої історії та насолодитися музикою французького епосу, поспішайте скачати книгу «Пісня про Роланда» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пісня про Роланда» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пісня про Роланда» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісня про Роланда»

Одна відповідь до “Пісня про Роланда”

  1. Валерія Валерія сказав:

    Пісня про Роланда безсумнівно варта уваги, це гарний приклад як для дитини так і для дорослого. Приклад героїзму та сили духу. Прочитали з сином на одному подиху, рекомендуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *