«Пісня про собаку» Сергій Єсенін

«Пісня про собаку» Сергій Єсенін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1684 переглядів

Короткий зміст книги «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна (анотація)

Собаки — це особливі створіння, які мають можливість подовжувати наші життя. Сергій Єсенін любив тварин більше ніж людей, тому і написав вірш «Пісня про собаку». Жорстокість людей більша ніж у тварин, до того ж менш виправдана, адже агресія тварин відбувається лише з інстинкту самозахисту. Герой, який розповідав нам цю історію, був глядачем.

Одного разу собака народила семеро цуценят, вона піклувалася про них і дуже любила. Але господар вирішив, що так бути не повинно. Причому автор не застосовує слів «вбити» чи «втопити», він ніби згладжує жорстокість, але тим паче всім становиться зрозуміло, що він зробив на березі річки. Радимо читати онлайн усім вірш «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна українською мовою.

Собака до останнього не могла повірити в те, що зробить її хазяїн, вона бігла за ним, нібито благала зупинитися.

Історія, яка змусить серце битися сильніше, змусить кожного задуматись про наслідки скоєного.

Скачати вірш «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісня про собаку» Сергія Єсеніна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *