«Пісня про солдатів Вестерплятте» Константи Ільдефонс Галчинський

Вірш «Пісня про солдатів Вестерплятте» Константи Ільдефонс Галчинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2725 переглядів
2725 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Пісня про солдатів Вестерплятте» Константи Ільдефонса Галчинського

Коли вже дні спинили плин
І випало вмирати,
До неба лавами пішли
Солдати з Вестерплятте.

(А літо було гарне того року)

І так співали: “То пусте
Що нам боліли рани —
Зате ж весела путь веде
На осяйні поляни.

(А на землі того року було стільки вересу)

Стояли в Гданську ми, як мур,
Не брали нас гармати.
Тепер Ми в хмарах після бур,
Солдати з Вестерплятте”.

І ті, чий слух сяга зірок,
Зір плине в даль бездонну —
Почули в небі рівний крок
Морського батальйону.

І спів лунав такий: “Аби
Не згаять час чудесний,
Ми грітись будем в теплі дні
На вересі небеснім.

Коли ж подмуть вітри зими
І стане сніг кружляти
Понад Варшавою — то ми,
Солдати з Вестерплятте”.

Перекладач: О.Карпенко

Аналiз вiрша «Пісня про солдатів Вестерплятте» Константи Ільдефонса Галчинського

Патріотичний вірш «Пісня про солдатів з Вестерплятте» Константи Ільдефонса Галчинського був написаний в 1939 році та розповість нам про бій поляків з німцями під однойменним містечком.

Кожен повинен захищати своє — свою землю. Мотивація до подвигів, боротьби з загарбниками та героїзму. Радимо читати онлайн вірш «Пісня про солдатів з Вестерплятте» Константи Ільдефонса Галчинського українською мовою.

Коли вже випало на долю померти, то так тому і бути, але не можна залишити свій святий обов’язок і відійти хоч на метр від своєї землі. Одним за одним помирали вояки, але інші не опускали руки і боролися далі.

Чи думали тоді люди, що таке може статися? Чи це відбулося так несподівано, що люди змогли об’єднатися заради однієї цілі?

Щоб дізнатись всю цю історію, необхідно скачати вірш «Пісня про солдатів з Вестерплятте» Константи Ільдефонса Галчинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Пісня про солдатів Вестерплятте” Констати Галчинського українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пісня про солдатів Вестерплятте» Константи Ільдефонса Галчинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Пісня про солдатів Вестерплятте» Константи Ільдефонса Галчинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *