«Пісня про віщого Олега» Олександр Пушкін

«Пісня про віщого Олега» Олександр Пушкін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
591 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пісня про віщого Олега» Олександра Пушкіна (анотація)

Книга «Пісня про віщого Олега» Олександра Пушкіна відома ще зі шкільної програми, бо це творіння великого класика школярі також вивчають. Олександр Сергійович написав баладу у 1822, узявши за основу легенду про загибель київського князя Олега. Це розповідь про те, що людина, якою б сильною вона не була, як би того не хотіла, а все ж не здатна вплинути на долю і змінити те, що вже «записано у небесній книзі».

Щоб пригадати творчість класика, варто читати онлайн книгу «Пісня про віщого Олега» Олександра Пушкіна українською мовою, за сюжетом якої головний герой, почувши пророцтво від одного волхва, вирішив спробувати долю перехитрити.

Заради цього він змушений був попрощатись зі своїм вірним конем, бо передбачення вказувало, що саме від нього він і загине. Коли через багато років помер кінь, Олег зрозумів, що віщун його просто обдурив.

Засмучений герой прийшов на могилу до свого вірного друга, щоб сказати, як йому шкода, що все так склалось. Та рано Олег робив висновки про обман чарівника, бо від долі втекти неможливо…

Яким же був фінал цієї історії, зможете прочитати самостійно, якщо захочете скачати книгу «Пісня про віщого Олега» Олександра Пушкіна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашої віртуальної бібліотеки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пісня про віщого Олега» Олександра Пушкіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пісня про віщого Олега» Олександра Пушкіна українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пісня про віщого Олега» Олександра Пушкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *