«Пітьма зникає» Вадим Сіренко

«Пітьма зникає» Вадим Сіренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
245 переглядів
245 переглядів

Про книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренко

Книга «Пітьма зникає» не залишить байдужим жодного любителя сучасної містичної літератури. Роман привідкриває завісу таємниць, котрі майстерно приховують герої. Вони живуть надіями на те, що їх секрети залишаться в минулому. Проте як би вони не намагались сховати істину, вона завжди з’являється на поверхні. Правда стає для людей рушійною силою, важелем, що змінює їх подальшу долю. Не варто приховувати правду. 

Чи зрозуміють це герої? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Доля подарувала головному герою кохання, про яке він давно мріяв. Чоловік полюбив юну дівчину, а вона відповіла йому взаємністю. Маленька іскра між ними переросла в вогнище пристрасті, однак ці почуття прожили недовго.

Після розлуки з коханою герой книги «Пітьма зникає» вирішує піти геть. Він вирушає в дорогу і не знає, що чекатиме на нього. Чоловік не думаю про небезпеку. Він в розпачі і готовий на все, щоб забути ті теплі почуття.

По дорозі чоловік змушений балансувати, часто опиняється на лезі бритви і ризикує, намагаючись зберегти власне життя. Він сподівається, що там, за високими горами і безкрайніми лугами, його чекає довгоочікуваний спокій.

Чи збудуться надії героя? Погляньте в майбутнє шукача пригод, почавши читати онлайн книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренка українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *