«Пітьма зникає» Вадим Сіренко

«Пітьма зникає» Вадим Сіренко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
451 переглядів
451 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пітьма зникає» Вадима Сіренка (анотація)

Книга «Пітьма зникає» не залишить байдужим жодного любителя сучасної містичної літератури. Роман привідкриває завісу таємниць, котрі майстерно приховують герої. Вони живуть надіями на те, що їх секрети залишаться в минулому. Проте як би вони не намагались сховати істину, вона завжди з’являється на поверхні. Правда стає для людей рушійною силою, важелем, що змінює їх подальшу долю. Не варто приховувати правду. 

Чи зрозуміють це герої? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Доля подарувала головному герою кохання, про яке він давно мріяв. Чоловік полюбив юну дівчину, а вона відповіла йому взаємністю. Маленька іскра між ними переросла в вогнище пристрасті, однак ці почуття прожили недовго.

Після розлуки з коханою герой книги «Пітьма зникає» вирішує піти геть. Він вирушає в дорогу і не знає, що чекатиме на нього. Чоловік не думаю про небезпеку. Він в розпачі і готовий на все, щоб забути ті теплі почуття.

По дорозі чоловік змушений балансувати, часто опиняється на лезі бритви і ризикує, намагаючись зберегти власне життя. Він сподівається, що там, за високими горами і безкрайніми лугами, його чекає довгоочікуваний спокій.

Чи збудуться надії героя? Погляньте в майбутнє шукача пригод, почавши читати онлайн книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренка українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пітьма зникає» Вадима Сіренка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *