«Пів’яблука» Галина Костянтинівна Вдовиченко

«Пів’яблука» Галина Костянтинівна Вдовиченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1656 переглядів
1656 переглядів

Про книгу «Пів’яблука» Галини Костянтинівни Вдовиченко

кщо ви шукаєте світлу й позитивну казку нашої сучасності з нотками романтики, магічних ритуалів, драматизму та західноукраїнським колоритом, радимо звернути увагу на книгу «Пів’яблука» – цікавої, насиченої та іноді кумедної історії чотирьох подруг, які довели, що жіноча дружба все ж таки існує.

Неймовірні події в житті Луїзи, Ірини, Галини та Магди починаються після того, як вони придбали на блошиному ринку таємниче дерев’яне яблуко з деяким магічним наповненням. Цей сувенір із секретом змінює життя кожної з жінок, приносячі і приємні сюрпризи, і драматичні події, і зізнання, і кохання, і розчарування…

Починаючи читати онлайн книгу «Пів’яблука» Галини Костянтинівни Вдовиченко українською мовою, ніби відкриваєш двері до особистого життя кожної з жінок, спостерігаючи за їхніми повсякденними справами та стосунками, суто жіночими клопотами. Поганий настрій відразу зникає, бо твір налаштовує на позитив і дарує надію, що кінець кінцем все буде добре.

Цікаво спостерігати за життєвими цінностями головних героїнь, за їхніми думками й сумнівами, шляхами самореалізації, непростим моральним вибором, постійним пошуком відповідей на питання «Що я насправді хочу?», «Ким я є?», «Хто мене підтримує?».

Поспішайте скачати книгу «Пів’яблука» Галини Костянтинівни Вдовиченко на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніші формати: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Пів’яблука» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Стиль – це перш за все ідея і свобода від стереотипів, а не наявність грошей.

У подружньому життi важко перших рокiв сорок. А потiм нiчого, легше стає…

Вільна людина вирізняється перед усім бурхливою енергією. Квола людина не може бути вільною.

Трапляються хвилини, коли на хвилі піднесеного нетерпіння ти здатний на усе, і усе довкола тобі допомагає, навіть бездушний механізм, навіть біль, який відступає. Лише сам собі не зраджуй, тримайся висхідного потоку і тобі вдастся неможливе.

Завантажити безкоштовно книгу «Пів’яблука» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пів’яблука» Галини Костянтинівни Вдовиченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *