«Пізнє прозріння» Олесь Гончар

«Пізнє прозріння» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
703 переглядів
703 переглядів

Про книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара

Книга «Пізнє прозріння» авторства Олеся Гончара являє собою новелу, в якій автор розповідає читачеві нову історію. В ній письменник торкається вічної теми боротьби добра та зла. Варто додати, що Олесь Гончар – непересічна людина в українській літературі.

Оповідання входить до збірки «Далекі вогнища» (1987), де однією з головних проблем є екзистенційна тема життя та смерті в вимірах війни та миру. В оповіданнях мова йде про людей різних професій та соціальних верств, де акцентується увага на проблемах сучасної дійсності та їхньої участі в них.

Письменник прославився такими своїми романами, як «Собор», «Прапороносці», «Тронка», «Берег любові», «Людина і зброя», а також такими новелами, як «Модри Камінь» та «За мить щастя».

Скачати книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнайтесь ще одну цікаву історію, почавши читати онлайн книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *