«Пізнє прозріння» Олесь Гончар

«Пізнє прозріння» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
881 переглядів
881 переглядів

Короткий зміст книги «Пізнє прозріння» Олеся Гончара (анотація)

Книга «Пізнє прозріння» авторства Олеся Гончара являє собою новелу, в якій автор розповідає читачеві нову історію. В ній письменник торкається вічної теми боротьби добра та зла. Варто додати, що Олесь Гончар – непересічна людина в українській літературі.

Оповідання входить до збірки «Далекі вогнища» (1987), де однією з головних проблем є екзистенційна тема життя та смерті в вимірах війни та миру. В оповіданнях мова йде про людей різних професій та соціальних верств, де акцентується увага на проблемах сучасної дійсності та їхньої участі в них.

Письменник прославився такими своїми романами, як «Собор», «Прапороносці», «Тронка», «Берег любові», «Людина і зброя», а також такими новелами, як «Модри Камінь» та «За мить щастя».

Скачати книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнайтесь ще одну цікаву історію, почавши читати онлайн книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *