«Пізнє прозріння» Олесь Гончар

«Пізнє прозріння» Олесь Гончар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1342 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Пізнє прозріння» Олеся Гончара (анотація)

Книга «Пізнє прозріння» авторства Олеся Гончара являє собою новелу, в якій автор розповідає читачеві нову історію. В ній письменник торкається вічної теми боротьби добра та зла. Варто додати, що Олесь Гончар – непересічна людина в українській літературі.

Оповідання входить до збірки «Далекі вогнища» (1987), де однією з головних проблем є екзистенційна тема життя та смерті в вимірах війни та миру. В оповіданнях мова йде про людей різних професій та соціальних верств, де акцентується увага на проблемах сучасної дійсності та їхньої участі в них.

Письменник прославився такими своїми романами, як «Собор», «Прапороносці», «Тронка», «Берег любові», «Людина і зброя», а також такими новелами, як «Модри Камінь» та «За мить щастя».

Скачати книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнайтесь ще одну цікаву історію, почавши читати онлайн книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Пізнє прозріння» Олеся Гончара та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Пізнє прозріння» Олеся Гончара: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Пізнє прозріння» Олеся Гончара і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пізнє прозріння» Олеся Гончара

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *