«Платонічне кохання» Оксенія Бурлака

«Платонічне кохання» Оксенія Бурлака

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
318 переглядів
318 переглядів

Про книгу «Платонічне кохання» Оксенії Бурлаки

Книга «Платонічне кохання» написана такою сучасною письменницею, як Оксенія Бурлака. Роман розповідає про неймовірну історію кохання, яке накриває головних героїв з головою.

Чи вірите ви у твердження, що протилежності притягуються? Чи можна побудувати щастя з людиною, яка не схожа на тебе? Головна героїня Аня приїжджає до мегаполісу, щоб налагодити своє життя. А персонаж Платон все життя проживає в цьому місті. Вона наймається на роботу офіціанткою, щоб заробити гроші. Він не жалкує зароблене на походи до клубів та красунь.

Головні герої не мають нічого спільного, але потім Аня знайомиться з папою Платона. Лев Дмитрович окутує її всім: квартирою, безпекою та навіть тим же рестораном. Героїня відчуває себе щасливою до поки не зустрічає Платона. Вона ще не знаю, що він здатен позбавити її всього та навіть любові.

Якщо ви хочете дізнатись, що чекає далі на героїв роману, тоді починайте читати онлайн книгу «Платонічне кохання» Оксенії Бурлаки українською мовою. Вам відкриються шалені моменти кохання, які переплетуться з болем та відчаєм від жорстких дій коханої людини.

Скачати книгу «Платонічне кохання» Оксенії Бурлаки безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Платонічне кохання» Оксенії Бурлаки

Рекомендації

Відгуки на книгу «Платонічне кохання» Оксенії Бурлаки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *