«Плуг» Павло Тичина

«Плуг» Павло Тичина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2236 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Плуг» Павла Тичини (анотація)

Книга «Плуг» – поетична збірка від відомого українського письменника та літератора Павла Тичини. Публікація збірки стала важливою датою для самого Тичини. В ній окреслилися його мотиви творчості, головним з яких було «оспівування народного дня», як це пізніше охрестили літературні критики.

В основі збірки лежать протиріччя та сумніви самого письменника. Все через те, що вона була написана в часи складні не тільки для нього, а для всієї країни – в період національно-визвольних змагань українського народу. В збірку увійшла поезія, що була написана в 1918-1919 роках. Читати онлайн книгу «Плуг» за авторства Павла Тичини українською мовою можна користуючись нашим електронним ресурсом.

Основні думки збірки – це розмірковування самого Тичини про революцію, що трапилась, та її значення для простого люду. Письменник намагався осягнути масштаб подій, що трапились. Читач, ознайомлюючись з віршами, може зіткнутись з їх двоякістю. Мається на увазі, що автор сам не до кінця розумів масштабність тих процесів, що трапились, тому він вагається між двома сторонами: песимізмом та оптимізмом. Проте своїм літературним талантом він їх поєднує в одну структуру, яку читач осягне, прочитавши збірку.

Скачати книгу «Плуг» за авторства Павла Тичини безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читайте також усі 👉 Вірші Павла Тичини 👈 на нашому книжковому сайті Книгого.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Плуг» Павла Тичини українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Плуг» Павла Тичини українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Плуг» Павла Тичини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *