«Пляма на стелі» Пйотр Заремба

«Пляма на стелі» Пйотр Заремба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
210 переглядів
210 переглядів

Про книгу «Пляма на стелі» Пйотра Заремба

Роман «Пляма на стелі» – напружений і динамічний детектив з містичним присмаком заплутаних і вузьких варшавських вуличок і їхніх прихованих таємниць. Пйотр Заремба запрошує всіх бажаючих зануритися в атмосферні розслідування, дати пояснення незрозумілим речам та поєднати зовсім різнопланові явища, зв`язавши їх тугою ниткою. Це – справа для істинних гурманів літературного саспенсу, в якому немає можливості ані на хвилину зупинитися та перевести дух.

Сюжет книги пов`язаний з кількома вбивствами, на які читач направляє випадково. Все розпочинається з дивного зникнення молодого чоловіка на околиці міста та приїзду дівчини до Варшави у пошуках роботи. Її нове житло зберігає таємницю страшного злочину, про яке ще доведеться дізнатися головній героїні. Ці дві події є відокремленими одна від одної, проте згодом знаходиться ниточка, що пов’язує їх дивним чином.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей захоплюючий та атмосферний твір, ви не лише прогуляєтеся моторошними вуличками древнього польського міста, а й відчуєте себе частинкою його історії, культури й… кримінального життя.

Книга «Пляма на стелі» зачаровує красою описаного міста, його величчю та загадковістю. Читання цього роману сприймається як заочна подорож Варшавою паралельно з рухом за захоплюючим сюжетом. Елементи психологічного трилера, доповнюючи детективну інтригу, тримають у напруженні до останніх рядків.

Автор ніби проводить розслідування разом з читачем, даючи йому змогу обирати рух напряму та самостійно складати пазли в цілісну картину. Несподівана кінцівка книги здивує навіть найвибагливіших поціновувачів детективного жанру.

У цьому суперечливому творі поєднуються краса і потворність, висока духовність і злочинність, любов і ненависть… Якщо ви скучили за якісними детективними історіями, в які занурюєшся з головою, рекомендуємо скачати «Пляма на стелі» Пйотра Заремби. Цей твір ви знайдете в бібліотеці нашого сайту безкоштовно та без реєстрації. Ми надаємо електронні матеріали у найзручніших форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Пляма на стелі» Пйотра Заремба