«По ревізії» Марко Лукич Кропивницький

«По ревізії» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
975 переглядів
975 переглядів

Короткий зміст книги «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького (анотація)

Українське село в XIX столітті – це не тільки веселі розповіді та мальовничі пейзажі, але й праця до сьомого поту, безнадійність та спроби вижити в жорстокому світі. В цьому ви вкотре переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького українською мовою.

Важливу роль в житті простого українського селянина відігравали продажні урядовці, що намагались забрати у простих робітників останній шматок хліба. Вони часто переходили рамки моралі, користуючись власною свободою знущались з невинних сільських дівчат, били до півсмерті бідних юнаків, котрі не могли відповісти їм.

Звичайні селяни смиренно віддавали урядовцям всю худобу та продукти, проте владі завжди було недостатньо цих жертв. Посадовці прагнули значно більшого. Вони намагались зламати найменше бажання людей до волі, можливості самостійно розпоряджатись власним майном.

Шлях до свободи українських селян був сповненим важких випробувань. Люди часто втрачали не тільки майно, але й рідних. Люди відчували, що влада намагається зламати їх, викоренити з голови кожного українця прагнення до єдності.

До чого призвели постійні знущання з боку урядовців? Чи змогли прості селяни дати гідний опір владі? Відповіді ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *