«По ревізії» Марко Лукич Кропивницький

«По ревізії» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
715 переглядів
715 переглядів

Про книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького

Українське село в XIX столітті – це не тільки веселі розповіді та мальовничі пейзажі, але й праця до сьомого поту, безнадійність та спроби вижити в жорстокому світі. В цьому ви вкотре переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького українською мовою.

Важливу роль в житті простого українського селянина відігравали продажні урядовці, що намагались забрати у простих робітників останній шматок хліба. Вони часто переходили рамки моралі, користуючись власною свободою знущались з невинних сільських дівчат, били до півсмерті бідних юнаків, котрі не могли відповісти їм.

Звичайні селяни смиренно віддавали урядовцям всю худобу та продукти, проте владі завжди було недостатньо цих жертв. Посадовці прагнули значно більшого. Вони намагались зламати найменше бажання людей до волі, можливості самостійно розпоряджатись власним майном.

Шлях до свободи українських селян був сповненим важких випробувань. Люди часто втрачали не тільки майно, але й рідних. Люди відчували, що влада намагається зламати їх, викоренити з голови кожного українця прагнення до єдності.

До чого призвели постійні знущання з боку урядовців? Чи змогли прості селяни дати гідний опір владі? Відповіді ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького

Рекомендації

Відгуки на книгу «По ревізії» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *