«По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліна Костенко

Вірш «По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліна Костенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
774 переглядів
774 переглядів
[uptolike]

Вiрш «По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліни Костенко

По сей день Посейдон посідає свій трон…
Ліна Костенко

По сей день Посейдон посідає свій трон.
У правиці тримає тризуба.
В голубій одіссеї реліктових крон
причаїлась і зваба, і згуба.
За кущами заліг як не Фавн, то Амур.
А мужчини високі і мужні.
І виходить із піни антична ґламур,
виливаючи море із мушлі.
Понад хмари стоїть величавий Парнас.
На Олімпі лютує Юнона.
І Пегас, як фугас, пролетів і погас,
зачепивши крилом Посейдона.
Просто хочеться моря. Ні Скілл, ні Харибд.
І богиню із піни, невзуту.
Поки танкер якийсь не наскочить на риф
й не розіллє муари мазуту.

Аналiз вiрша «По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліни Костенко

Вірш «По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліни Костенко у 2011 році увійшов до збірки «Річка Геракліта». Він належить до філософської лірики в період модернізму.

Так, як пише Ліна Костенко, не пише ніхто. Просто неможливо порівняти її твори з будь-якими іншими. Тому і поєднання людини, яка своїми руками створює все навколо, з природою, яка існує у своєму світі при будь-яких умовах, виглядає дуже зворушливо.

У своєму творі поетеса нібито кричить про те, як важливо зберігати, а не руйнувати те, що створює живий світ природи. Оскільки, що б не робила людина, природа вічна. В основі твору думка, про яку завжди забувають. Людина — розумна істота, тому повинна розуміти та цінувати велич природної краси.

Не дивлячись на наш науковий прогрес, та використання природних ресурсів? не можна забувати про збереження вічного — природи.

Не має нічого важкого, адже саме в простоті є своє задоволення для людини та вічність світу. Радимо читати вірш «По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліни Костенко українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліни Костенко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «По сей день Посейдон посідає свій трон…» Ліни Костенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *