«По той бік принципу задоволення. Я і Воно» Зігмунд Фройд

«По той бік принципу задоволення. Я і Воно» Зігмунд Фройд

  • Назва: По той бік принципу задоволення. Я і Воно
  • Письменник: Зігмунд Фройд
  • Рік: 2021
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанр: Зарубіжна психологія
  • ISBN: 9780880005425
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
174 переглядів
174 переглядів

Про книгу «По той бік принципу задоволення. Я і Воно» Зігмунда Фройда

До праць Фройда можна відноситися по-різному, але те, що він є генієм свого часу, якого і досі цитують у всьому світі, – є незаперечним фактом. І особливо привертають увагу деякі роботи по психоаналізу відомого доктора, зокрема, книга «По той бік принципу задоволення. Я і Воно», яка навчає відрізняти свідоме від несвідомого.

«Я і воно» – саме так називає дві найважливіші категорії для нашої психіки автор. І саме вони визначають усі наші дії та потреби. Розібратися в собі не просто, бо обов’язково треба враховувати дитячій емоційний досвід людини, а також багато інших факторів, на які ми зазвичай не звертаємо уваги.

Щоб детально вивчити думку видатного вченого, варто скачати книгу «По той бік принципу задоволення. Я і Воно» Зігмунда Фройда абсолютно безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), у таких популярних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Заглиблюючись у наведені у цій книзі положення, ви зможете провести, можливо, один із найбільш серйозних у своєму житті психоаналізів. І почати варто із самого раннього дитинства. Адже кожна людина запрограмована таким чином, щоб з моменту свого народження починати готувати себе до смерті.

А для того, щоб у повному обсязі зрозуміти посил автора, краще читати онлайн книгу «По той бік принципу задоволення. Я і Воно» Зігмунда Фройда українською мовою. І, можливо, саме з цього моменту почнеться ваш тяжкий, проте такий необхідний шлях до самопізнання.

Завантажити безкоштовно книгу «По той бік принципу задоволення. Я і Воно» Зігмунда Фройда

Рекомендації

Відгуки на книгу «По той бік принципу задоволення. Я і Воно» Зігмунда Фройда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *