«По той бік раю» Френсіс Скотт Фіцджеральд

«По той бік раю» Френсіс Скотт Фіцджеральд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «По той бік раю» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Книга «По той бік раю» – дебютна праця видатного американського класика минулого століття Френсіса Скотта Фіцджеральда. Цей роман приніс письменнику-початківцю блискучий успіх та довгоочікувані гроші. Особливо зацікавлює те, що Фіцджеральд змалював головного героя з себе – такого ж харизматичного, амбіційного та рішучого молодого чоловіка, який ладен був йти за своїми емоціями та мріями хоч на край світу, не звертаючи уваги на жодні перешкоди.

Спочатку ця книга називалася «Романтичний егоїст», і це – найвлучніша характеристика центрального персонажа Еморі Блейна. Шалені мрії, прагнення до розкішного життя, ігнорування усілякого клопоту й відсутність відповідальності за завтрашній день – характерні риси епохи джазу, в яку з головою поринула американська молодь на початку XX століття.

Френсіс Скотт Фіцджеральд блискуче показав еволюцію внутрішнього світу та життєвого самовизначення головного героя – цікаво слідкувати за його думками й прагненнями, відвертими почуттями, гіркими життєвими висновками, легким божевіллям та внутрішньою свободою, що штовхає його на досить несподівані вчинки. Духовні пошуки, перемоги та падіння, знахідки та розчарування – це все є в житті кожного з нас, тому в образі головного героя читач знайде щось своє – близьке та потаємне.

Роман «По той бік раю» – це щира та правдива історія, що оголює перед читачем усі недоліки й слабкості типового представника змальованої епохи. Автор створив справжню енциклопедію внутрішнього світу романтичного мрійника, який не вписався у надмірно приземлений й грубий візерунок життя. Цікаво роздивитися кожну рису Еморі під мікроскопом – одразу стане зрозуміло, що негативне та зневажливе ставлення до оточення виходить з намагання відповідати своїм ідеалам, не зраджуючи їм.

Якщо ви хочете скачати легендарний твір «По той бік раю» Френсіса Скотта Фіцджеральда, завітайте до нашої електронної бібліотеки. Тут ви зможете знайти цю книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf. Для тих, хто вирішить читати роман онлайн, пропонуємо безкоштовно та без реєстрації скористатися матеріалами нашого сайта.

Завантажити безкоштовно книгу «По той бік раю» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Завантажити книгу «По той бік раю» у форматі:

Рекомендації

Сповідь
Сповідь Жан-Жак Руссо
Дракула
Дракула Брем Стокер
Прекрасні й приречені
Прекрасні й приречені Френсіс Скотт Фіцджеральд
Кохання останнього магната
Кохання останнього магната Френсіс Скотт Фіцджеральд

Відгуки на книгу «По той бік раю» Френсіса Скотта Фіцджеральда