«По той бік світла» Юлія Шеко

«По той бік світла» Юлія Шеко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
608 переглядів
608 переглядів

Про книгу «По той бік світла» Юлії Шеко

Книга «По той бік світла» – насичений та яскравий роман, сповнений драматизму та болю, містики й загадок, неочікуваних відкриттів та вивчення свого «Я». Юлія Шеко показала несподіваний бік людської душі – бачення свого життя крізь призму смерті. Починаючи читати роман, серйозно задумуєшся над тим, що змінюється після смерті людини – якими думками та вчинками живуть її близькі та знайомі, які справжні почуття та секрети вони приховували до певного часу.

Головна героїня книги «По той бік світла» Катерина була, на її думку, найщасливішою людиною на світі. Вона уявляла своє весілля, яке ось-ось мало відбутися, та в кожному обличчі бачила свого коханого, з яким ладна була прожити все життя. Це сталося раптово, без страждань та розпачу – двадцятирічна дівчина з великими планами на майбутнє, яка не встигла навіть насолодитися думками про таке близьке щастя, вмирає від серцевого нападу.

На цьому історія не закінчується, а тільки розпочинається. Душа Катерини потрапляє до місця, звідки ведуть два шляхи – до раю та пекла. Дівчина дізнається, що вона не зможе потрапити до раю, поки не знайде відповідь на питання, хто саме викликав її смерть.

Шукаючи свого вбивцю, головна героїня повертається до нашого світу, ставши в ньому ледь помітною прозорою тінню. Що нового дівчина дізнається про себе та своє минуле? Крок за кроком вона відкриває для себе шокуючі подробиці, про які раніше й гадки не мала.

Юлія Шеко ніби перевіряє читача на стійкість, настільки безжальною є її розповідь. Світ, в якому Катерина опинилася після своєї смерті, є зовсім іншою реальністю порівняно з тим життям, яке ще так нещодавно радувало та захоплювало дівчину. Вона була закохана у світ та у кожного, хто зустрінеться на її шляху, а зараз не знає, куди подітися від пронизливого болю, спостерігаючи за рідними й близькими людьми.

Книгу «По той бік світла» можна вважати своєрідною енциклопедією гіркої життєвої правди, яка старанно приховується від кожного з нас. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цей твір, ви навчитеся більш уважно ставитися до свого оточення та бачити справжні наміри й думки людей, звільнившись з полону своїх ілюзій.

Завантажити безкоштовно книгу «По той бік світла» Юлії Шеко

Рекомендації

Відгуки на книгу «По той бік світла» Юлії Шеко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *