«По той бік світла» Юлія Шеко

«По той бік світла» Юлія Шеко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1716 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «По той бік світла» Юлії Шеко (анотація)

Книга «По той бік світла» – насичений та яскравий роман, сповнений драматизму та болю, містики й загадок, неочікуваних відкриттів та вивчення свого «Я». Юлія Шеко показала несподіваний бік людської душі – бачення свого життя крізь призму смерті. Починаючи читати роман, серйозно задумуєшся над тим, що змінюється після смерті людини – якими думками та вчинками живуть її близькі та знайомі, які справжні почуття та секрети вони приховували до певного часу.

Головна героїня книги «По той бік світла» Катерина була, на її думку, найщасливішою людиною на світі. Вона уявляла своє весілля, яке ось-ось мало відбутися, та в кожному обличчі бачила свого коханого, з яким ладна була прожити все життя. Це сталося раптово, без страждань та розпачу – двадцятирічна дівчина з великими планами на майбутнє, яка не встигла навіть насолодитися думками про таке близьке щастя, вмирає від серцевого нападу.

На цьому історія не закінчується, а тільки розпочинається. Душа Катерини потрапляє до місця, звідки ведуть два шляхи – до раю та пекла. Дівчина дізнається, що вона не зможе потрапити до раю, поки не знайде відповідь на питання, хто саме викликав її смерть.

Шукаючи свого вбивцю, головна героїня повертається до нашого світу, ставши в ньому ледь помітною прозорою тінню. Що нового дівчина дізнається про себе та своє минуле? Крок за кроком вона відкриває для себе шокуючі подробиці, про які раніше й гадки не мала.

Юлія Шеко ніби перевіряє читача на стійкість, настільки безжальною є її розповідь. Світ, в якому Катерина опинилася після своєї смерті, є зовсім іншою реальністю порівняно з тим життям, яке ще так нещодавно радувало та захоплювало дівчину. Вона була закохана у світ та у кожного, хто зустрінеться на її шляху, а зараз не знає, куди подітися від пронизливого болю, спостерігаючи за рідними й близькими людьми.

Книгу «По той бік світла» можна вважати своєрідною енциклопедією гіркої життєвої правди, яка старанно приховується від кожного з нас. Якщо ви вирішите скачати й прочитати цей твір, ви навчитеся більш уважно ставитися до свого оточення та бачити справжні наміри й думки людей, звільнившись з полону своїх ілюзій.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «По той бік світла» Юлії Шеко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «По той бік світла» Юлії Шеко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «По той бік світла» Юлії Шеко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *